Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Fent a két oldaldoboz is. A sportdob tentmaradt.
Így tökéletes lett
ha nem esik az esö én is átgurulok,nagyivánrol.
Ne legyen kérdés!
Már első kunmadarasi versenyekre is vitt ki faterom

Azóta szerintem nem nagyon volt számomra május 1. kunmadaras nélkül

Az utóbbi években már fotózni járunk ki, úgyhogy a Stunt Arénán belül ha valaki gondolja, megtalál
Messze van
Főleg szimeringes telóval
Majus 1. Kunmadaras joo ido eseten ????????
Igen az lesz az
HAHOOO !!!

Gyarilag 10W , de GINO a 15W-re eskuszik ...
Sziasztok, szia Teeby!
Milyen olaj kell a telóba? Sajna kitolja. Az szimering lesz?
Ezt a szelepes műszeres dolgot én is hallottam már más szervizestől. Igaz lehet.
Csörgess meg
Számom adatlapom.
Visszahílak
Persze, megoldjuk
Azt tudja megmondani, hogy el van-e menve, de nem szokott vele baj lenni. Ezt állította, de szerintem szezonban vagyunk, sok a meló, a lényegre törnek, ami fontos azt csinálják csak. Még mindig jobb, mintha azt mondja, hogy persze hozzad megcsináljuk, aztán csak a számlára vezeti fel, hozzá meg nem nyúl. Szerintem tuti, hogy sok ilyen van.
Milyen szerviz ez? Én még ilyet nem hallottam, hogy mérés nélkül megmondják a hézagot. Űrtechnológia!
Áhá
Fasza lenne
Lehet olyat h Te rendeled az én kontromra az én cimemre az én nevemmel
Akkor küldöm pü be
Emelőszemet tudok én is, sőt bukógombát is, ha érdekel, körbefényképezem.
Karokat én is szoktam keresgetni, de még nem szántam rá magam.
Érdekes. Felhívtam a szervízt, hogy 36000km-rel szelephézagot már talán nem árt megnézni, plusz egy folytószelep szinkront csinálni kéne. Plusz említettem az alapjárat hibát, de mindössze csak a szinkront ajánlotta, mert nekik már olyan műszerük van, ami megmondja, hogy jó-e a szelephézag anélkül, hogy megmérnék és ez rendbe szokta hozni az alapjáratot is. Mondtam ok, legalább nem kell otthagynom a gépet, de azért érdekes lehet ez az új műszer, nem hallottam még ilyet. Meg tegyek a benzinbe üzemanyag rendszer tisztítót és kész.
Egyébként ez a blokk a gsx-r-ben 20le-vel többet tudott és 1600 fordulattal később tiltott, mégis ugyanazok a szervízintervallumokat adta meg rá a gyártó.
Korm végsúlyok bukógombák, karok már cserére érettek. Nézek emelőszemet is, majd meglátom miket kínál és mennyiér még.
Szia
Biztos, majd otthon megnyitom
Köszi szépen
Hali!

Pl itt van egy:

https://www.aliexpress.com/ite...

Tudsz színt is választani, stb.

Remélem segítettem!
Illetve
Ha jól emléxem ide rakott fel valaki szines fék kuplungkart szettben? Emelőszem meg ilyen olyan bizbasz volt benne lehet h tévedek, ha viszont nem akkor érdekelne
Ilyen felni matrincát kérnék kék 600 asba
Segitenél?
Csontra töltve az akkut indult megint könnyen , pedig nem volt lemerülve az első próbán sem. Melegen pöcc-röff, ahogy szokott.
Fenébe. Ma már be sem indul. Az önindító tekeri, de nem indul. Éreztem az utolsó menetnél is, hogy hidegen tovább tekerte mint szokta. Azelőtt pöcc-röff volt.