Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Turazok vele a tobbi motorostarsammal egyutt es nagyon joooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remelem !
..............na akkor lassabban irom hogy talan-hatha-megis veletlenul / mert ez a verzio is elofordulhat / felfogod azt hogy en azt irtam hanyadik eves , ez a te iskolaban edzett agysejtjeid nem ismerik ....................

Nagyon , vagyis nem , de talan emlekezhetnel arra hogy Adam fiam Angliaban el es itthon hagyott egyik laptopjat is hasznaljuk es nem modositunk semilyen beallitast rajta , ezert nincs ekezet

Ez van !
Ami meg van, azt kell/lehet számolni.
Tehát ha leléptél a 11. lépcsőfokról és a levegőben van a lában, akkor még nem állsz a 12. lépcsőfokon.
Azért jegyezzük meg, hogy a te felhasználási módon az átlagostól eltérően kímélő mód!
Sokkal jobb az úgy!
Hm...
Szerintem nem velem van a baj.
Ha valami életkorát adjuk meg, akkor az nem sorszámmal történik.
Mellesleg a helyesírás.... Bagoly mondja?
Szerintem, aki magyar létére Magyarországon nem használ ékezeteket, az nem ír helyesen!

Most újra kellene gondolni, hogy kinek mi az erőssége!
Ja !
Szombaton gyere a Gulyas fest-re , Csabiek is jonnek !
Akkor elmult 11?
Tehát már 12
A 11 után rögtön az következik
Hatbugy 2016 hogy 2006 :)
Gyakorlatilag az a következtetés hogy 60ezer Km feletti futásteljesítmény elennére is jól szuperál a SUZUKI ........
Fékfolyadék lecserélve , szelephézag leellenőrizve tökéletes méreten volt mind a 16 !!!!!!!!!!!
Hűtő folyadék lecserélve ...
Délután kipróbáltam , az eleje valóban keményebb lett a 15W-s olajjal.Szoknom kell mert ütős a fos utakon...
Kész a paripa
2006 lesz az Yiki ;)
Az enyém is 2016.03. havi :) Csak a km nem pörög bele annyira, mióta megvan az FJR is.
Szia Arpi batyam !!!

Ne tuddd meg , kaptam 1 cegtol , imadom !!!! Belemerultem rendesen a TMK-ba. Szelephezag van meg hatra.

Oszi szervezett 1 turat Erdelybe es Csabi-Otilia paros ugy jart sajnos mint te , hatso defekt uj gumival es neki is venni kellett kint egy ujat.

Minden joooooooooooot !!!!
... a 11.evet betoltotte 2017 . 03. 02. .............

Megszeditessssssz teljesen !!!!!!!!!!!11
A matek es a helyesiras nem az erosseged ............................

Azt irtam hogy 12. / a 12 szam utan a pont azt jelenti hogy tizenkettedik eves !!!!! / vagyis a 11. evet betoltotte 2006.03.ban !!!!

A pontossag kedveert megneztem a forgalmit : 2006.03.02. Lehetett volna februar is de en kertem hogy marciusban vigyek el. Ez volt Szolnokon az elso a kereskedesben.

Ertheto volt remelem !!!
Tybee!
Milyen az a spéci zsir?
Tybee, hogyan lett 12 éves?
2006 második negyedévétől lehetett kapni....
Hát szokjál....
Sziasztok,
szia Gino, a múltkor nem válaszoltál az e-mail-emre :( megkaptad?

készen lett a váltóm, egész szép nyírás lett a fogaskerék karmain, a villába is belemart...
Ez mitől lehet? Rosszul váltok? Gyenge anyagminőség? Hülyegyerek módban sokat váltok kuplung nélkül... Érzésre jól... Szokjak le róla?
Megyek , folytatom...