Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Elől jó a -1, hátra gyári méretet rakj vissza.
Nekem JT kerék es DID lánc van rajta. Ha jó a csuklód bőven 30 bölött kezd el nyúlni a lánc
GSR 600 08'as bontott alkatrészei eladók.Tel:
70-3179083.
Hali!

Adott egy GSR 750 L5
Valakinek valami tapasztalat lánckerék fogszám módosításban? Vagy mindenki gyári fogszámúval közlekedik?
Alapelgondolásom szerint, jövőre elől -1, hátul+1 fog, eddig ~240 km/h-nál még volt benne kis kraft, (de ennek próbálgatása után stabilan egy hétig volt izomláz a vállamban, csuklyámban (utassal nem túl szerencsés befeküdnöm) ), így gondoltam hogy kicsit variálok a fogszámmal,amivel még 2 kiló még belefér, szeretek tempózni, de már tanácsoltak olyat is, hogy elég csak elől -1, a hátsó+1 nemigazán szükséges.

Lényeg a lényeg, a végsebesség csökkenés nem gond, inkább legyen fickósabb a kigyorsításokban.

Valakinek valami tapasztalat?

Honnan érdemes rendelni?

Kösziköszi
Nekem is ugyanez van és valóban kellemes a hanghatás
Köszönöm!
Köszönöm szépen Abdul a segítséget!
nekem is átment minden, csak ha ellenőrzik 1x a képeket, a haver elfelejtheti az engedélyét.... uez lesz ott is...
Nekem a leóvincék nagyon szépen dorombolnak. Műszakin is gond nélkül átment eddig, csak be kell raknom a dB killereket és voálá.
Nem túrázós dob, lassan befellegzik az ordító sport dobnak egyre jobban figyeli szerv
Öcsimura nekem is volt anno, teljesen szabálytalan, ezzel soha nem fog átmenni műszakin, ha nem ismerős helyre viszed
Ha jól rémlik Öcsi tuning néven futott anno, többen is tettek rá a régiek közül ilyet a GSR-re. De szerintem típus bizonyítványt nem fogsz tőle kapni... szerezz be egy bontott gyárit és a vizsgára tedd fel.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Egy GSR 600-om van, használtan vettem. Ma a műszaki vizsgán nem ment át mert a rajtalévő kipuffogó eredete nem tisztázott vagyis nincs fémjelezte, hogy ki készítette, gyártotta! Az előző tulaj valami olyasmit mondott, hogy Balatonon készült, állítólag! Viszont már volt szerencsém látni más GSR 600-on ugyanilyen kipuffogót! -Kérlek benneteket, hogy aki tud erre megoldást segítsen! -Előre is köszönöm! -Üdv.-Dani
Ez jooooooo !

Turan ha baj van tokeletes meglodas lehet akar hazaig is
Nem hagyhatom ki :D
Köszönöm. Utánanézek akkor a gyárinak
Megnéztem a képeidet, látom, hogy már ami rajta van sem gyári szett. Nekem 41 ezernél lett lekapva a gyári első szett, ami tavaly április elején lett felrakva, azóta 1x kellett állítani, kb 10e km alatt. Viszonylag nyugodt motorozás és rendszeres ápolás (Motul lánc tisztító+paszta) mellett.
A gyári szett 45 körül van. Én erre esküszöm. Visszakeresed, cikkszámot is írtam korábban.
Köszi
Most jöttem rá, hogy van topikon belül kereső igyekszem ezt használni
Sziasztok. Láncot, lánckereket kell cserélnem. Hol és milyet érdemes venni ami tuti bevált?
Na megint egy fasza megoldás......
Csiszold szintbe,fürj rá lukat teszel bele egy m8-as menet meg egy csavart,rá a gumit,kb fél óra kényelmesen,ha jól csinálod nem lehet a gyaritol megkülönböztetni.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Szükségem lenne egy váltókarra, sajnos megdöntöttem a motort és letört ( így kellett haza vezetnem 150Km) Merre induljak el, hol tudok venni? Plusz a blokk fedelét is lehorzsoltam! Nagyon köszönöm a segítséget!!!
Akkor felig ures a pohar vagy felig tele van .....................

Tizenkettedik eves .............es tokeletes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1