Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha ott leszedi a zárókupakot, akkor levegős lesz a rendszer igaz? Szerintem a kiegyenlítő tartályból célszerűbb emiatt venni mintát. Én legalábbis nem tekerném ki azt a zárókupakot.
Nem kell ennyire szétbontani, a jobb oldali indexburkolatot kell levenned és ott van alatta a zárókupak....
Hahóóó !!!

Megjött a kiegészítő az első sárvédőhöz .Hasznos lesz az esős túrákon.
Sziasztok!

Adott egy Suzuki GSR 750 L5.
Healtech X-TRE box-ról valakinek véleménye, tapasztalata?
Érdemes vele foglalkozni?
Előre is köszi
Nagyon köszönöm a segítséged.
Szia!
Ahhoz fel kell emelni a benzintankot. Le kell bontani az idomokat, gyújtáskapcsoló alatt kitekerni a tankrögzítő csavarokat és utána lehet felnyitni. Csak úgy tudsz hozzáférni a tartályhoz. Kb 10 perces meló szétkapni.
Sziasztok, biztos volt róla szó korábban,de megmondaná valaki,hogy hogyan tudok egy kis mintát venni a legegyszerűbben a GSR 600 fagyállójából? Tudom,hogy a szerelő a legegyszerűbb,de tavasz előtt külön ezért már nem vinném el. Köszönöm.
GSR 600ra GPR Ghost vadiúj E-s sportdob, csövekkel,közvetlen a gyári dob helyére akciós áron eladó(64999).Csak tel.70-3179083.
A képen a skorpio formájú.
Oké, délelőtt hívj fel.
Szia!

Az volna az igazi, Igazából a katalizátort akarom kiiktatni, az exup szelep is maradhat.
Szia

Gyári kell?
Hali

Keresnék GSR 750-hez leömlőt, bontottat stb nem találtam, esetleg tipp hogy mivel lehetne helyettesíteni? Egy szimpla sor4-es leömlő azt had szóljon?
uzentem a masikon !!!
Őszi csendélet
Köszönöm!
olajleeresztő 23Nm
gyertya 11Nm

szerelési: http://d4ch0l.webd.pl/artur/Su...
Üdv

Aki tudja, vagy van neki kézikönyve, írja meg legyen szíves milyen nyomatékkal kell meghúzni a gyertyákat, olajleeresztőcsavart.
heteRRó szxuális lettél ? meséjj
Köszi Árpi
Gratula Marci!
Ideje volt már ennek a fotónak!
Igen
A legfeissebbek
Ott se voltam !!!

Ezek remelem mostani fotok !!!
Sziasztok!
Köszi a mai gurulást mindenkinek!
Vukknak a tanker szolgálatot!