Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia a kormány érdekel 06205798630 csörgess meg.
Sziasztok!
Kár hogy 45-ös méret
(nekem 42-43 csónak kell)
Ő az
Sziasztok!

ELADÓ lett a régi csizmám.
Spidi xpd 45-ös lábra jó.
3 szezont használtam, tehát nem új!
Nekem elég magas a lábfejem, de ez a csizma simán felment rá. Nincs leharcolva, nincs rommá kopva. Cipzárat cseréltettem rajta, mert az olasz műanyag fogakkal gyártatta le, ami nem volt tartós
Ára 24000 magyar píz. Számom adatlapom, képeket küldöm oda ahova kéritek.
Szia Dávid és Gábor!!
Dávid az én motoromat is (amit nemrég vettem) a Motorradba vitte az előző tulaja és meg volt elégedve velük.
Gábor én most vettem pár hete hátsó gumit (Dunlop gpr300) és amikor keresgéltem milyet vegyek találkoztam a Metzeler roadtec z8 gumival és szerintem nagyon is jó választás.
Imre
GPR Ghost vadiúj sportdob GSR 600-ra listaár alatt 40%-kal eladó minden tartozékával.
Felfogató,Db kill. GPR tábla.Ár 74999.
Tel.70-3179083.
Sziaztok!

Metzeler roadtec z8-cal valakinek van tapasztalata? Érdemes megvenni 55-ért?
Illetve tudnátok ajánlani fékbetétet normál használatra? Olvas az ember mindenféléket, hogy némelyik nagyon koptatja a tárcsát. Első cserém lenne, ezért sem vagyok képben
Sziasztok!

Tavaly lettem boldog tulajdonosa egy GSR600-nak, és a tavasz közeledtével keresgélek, hogy hova vigyem majd év eleji szervizre. Tavaly a Suzuki Motorradba bevittem egy ingyenes átvizsgálásra, nagyon rendesen és segítőkészek voltak a srácok így első körben arra gondoltam, hogy oda viszem. Szerintetek hova érdemes? Ill kinek van esetleg tapasztalata a Motorraddal?
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Sziasztok!
Lassan lassan közelít a tavasz
Gratula Peti, jó kis videó lett
Akkor az nem jó gumi, ha sokáig bírja...... nem tapad.
Persze ki hogyan használja, úgy van szükség a gumi tudására!
sziasztok!
Én most vettem új hátsó gumit (Dunlop GPR 300)
Remélem sokáig bírja majd
Eladó egypár használt diablo supercorsa 120/70/17 180/55/17! /Közepe 4mm széle 3mm/tel:06705645571 ár:16eft
Ma végre volt egy kis jó idő
Sziasztok!
Holnap úgy tűnik motorral megyek dolgozni
Sziasztok!
Mindjárt Február aztán Március...
ja ja
úgy úgy
Folyt köv idén
Összeszokott a csapat, a férgese kihullott már korábban!
Csak jót tudok mondani és sok ismerőst szereztem a túrák alatt .Nekem csak motorozni kell mert le van szervezve minden .........Hangulata leírhatatlan ...
Ti ekkora túrára mentek idegen motorosokkal? Durva nagy túra csak saját szervezés, ismerősökkel. Egyszer már hagytunk "el" egy "idegent" akinek a 80km padló gáz volt :D Én tuti egy idegen nyűgjeit nem viselném jól... Néztem annó efféle szervezést, nekem nembegyere.