Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami olyasmi....2éve egy métert nem mentem vele, csak nehéz döntés volt így is, de nem húzhatom tovább.
Oh, elmúlt a szerelem?... sajnálom.
Befejeztem. :)
Szia, meg, de adom a motorhoz ha kérik. Ha nem tartanak rá igényt akkor majd értékesítem.
gyari dob megvan?
Frutti, mi történt?...
És még 1x hali mindenkinek. Rég jártam erre. :) Sajnos eljött az idő, meg kell válni a kutyulimtól, ha esetleg valaki ismerne valakit aki ismer valakit akinek a szobatársának a hugábnak a sógorának a bérmakeresztanyjának a kisfia GSR-t keresne, akkor tudom ajánlani az enyémet. Köszi mindenkinek, Frutti voltam :)
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsr_600/suzuki_gsr_600-12745826
Szia(sztok)! Érdemes!
Persze!
14 fogasra szokták, állítólag alacsony fordulaton jobban húz. Majd ha lancszettet cserelek én kipróbálom.
Hogy érdemes-e azt nem tudom, nekem gyári van, de állítólag érezhető, főleg ha egykerekezni akarsz vele.
Sziasztok,600-nál érdemes a kis lánc kereket 1-el kisebbre cserélni, ?? igaz,a gyári áttételt sem tudom,hogy menyi.. köszi..
Sziasztok!
Ádám én sajna nem tudom.
Most nemrég vettem a motort, most cserélek olajat szezon kezdetén és én Repsolt vettem.
Ez mennyivel rosszabb mint az 5100?
Sziasztok! K9-es ABS-es verzióról van valakinek tapasztalata? Koszi
Sziasztok! Érdekel valakit mivv sportdob? Helyileg Győr. Cserélném gpr ghostra. Sajnos nem tudom feltenni tőle a gyári doboztartot. Ezért valnek meg tőle. Egy szezont mentem vele. Szép hangja van.
Hátha még él. Próba cseresznye
Ez még 2016 os ajanlat... már nem igazán él szerintem
Ma megyek aksiért
Szia Kuksi!
Én ráugranék a tükrökre!
jaja

Jövő hónap végén kezdek Isztria az első Túra...
Köszi Tybee!!
Remélem mindenki hamarosan nekiindul
Jól tetted !!!
Megvolt az első idei motor túra
Szép napsütéses időben