Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!!

Eladóvá válik valószínűleg GSR 600-am.
2006os évjárat
Újszerű állapotban, teljesen egyedi megjelenéssel, friss olaj és szűrők cseréjével, szezonra felkészítve!
<--- Akit érdekel az a profilomon talál képeket!
LeoVince dupla dobbal, újszerű 4-5ezer km-t futott gumikkal!
Irány ár 1.000.000Ft
Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni. Nézegetem a GSR 600-at mint potenciális új motoromat, de kinézet és az évjárat között nem fedezek fel semmi logikát.
Azt szeretném kérdezni, hogy melyik évjárattól fekete a váz?
Illetve van teljesen fekete, aminek az első teleszkópja és a hátsó lengővillája is fekete. Az milyen évjáratú motor?
A kétszínű ülés mikortól egyszínű?
Illetve a fekete kipufogó borítás csak a fekete GSR típusnak van, vagy lehet más színű motoron is, mert láttam ilyet is, meg olyat is. Nincs benne logika.
2008-2009-2010 modellek között mi a különbség, hogyan lehet őket megkülönböztetni.
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
Hali!
Gsr 600ra keresek hibátlan első lámpát és km órát. Utóbbi akár kisebb hibával is érdekelhet. Köszi
Suzuki GSR 750 L5-re keresek donor leömlőt, vagy ami kompatibilis hozzá!
Április végén megvolt az első Túra , szlovén - horvát - bosznia érintésével.Karlobag - Pula tengerpart végig + hegyek .......
2270 Km
Ma felkerült az új első gumi a GSR-re.Michelin Pilot Road 3.Újra ezt vettem mert bevált , az előzőt 38 000 Km-nél tettem fel , most van a GSR- be. 63 900 Km.Azaz 25 900 Km !!! Mivel következik az albán Túra már jobbnak láttam feltenni az újat.
KÖSZÖNET a Kiss Tibinek a friss és jó árú gumiabroncsoknak ./ Revolutionmotor /
Sziasztok!

GSR 600-ra oldalsó doboztartó konzol és túratáska eladó.

https://auto.jofogas.hu/budapest/_Akcio__GSR_600_Sw_motech_oldalso_konzol_taskak_63897858.htm
Hali!

Keresem a kollégát, akivel április 30.án Tiszafüredtől egészen Kunmadarasig tempózgattunk majd mi Karcag felé vettük az irányt.
Nem volt rossz, csak sajnálom hogy nem jöttek tovább velünk!
Igen , Gekko fórumtársunk ...
Sziasztok GSR600 első teleszkópját cserélte már valaki fordítottra ? van rá mód ?
Sziasztok. Tudnátok ajánlani GSR 750-hez takaróponyvát? Leginkább Suzuki-s érdekelne, de nem 23e ft-ért.
Közben megoldódott, csak nem tudok hozzászólást szerkeszteni...
Egyébként van itt valaki Kecskemét környékén? Egy jövő hétvégi motorozás?
Sziasztok,
Valakinek nincs véletlenül elfekvőben egy dugattyúja első féknyeregbe?
Szia! megoldás: új csavar, menetmetszés (tisztítás), aztán új csavar menetrögzítővel becsavar, nyomatékra lehúz.
Vajon miért lazul le mindig az első lánckerék csavarja? Sok ezer km alatt semmi gond, aztán mostanában hiába tépem rá, lelazul.
Sziasztok.
Gino, írtam neked egy mailt. Ránéznél? Köszi!
Üdv! Hülye kérdés rovatunk következik: A 25kW-os folytás mechanikus, vagy digitálisan elkövetett garázdaság? Yamahánál láttam mechanikus megoldást,a gsrnél nem tudom mi lehet. (Nen akarom kivenni,ha egyáltalán van.....)
Sziasztok valaki próbálkozott már katalizátor kiváltó csővel Gsr 600-on??
Bocsi,már sötét van.... de le is fényezhetem,de úgy gondolom inkább legyek korrekt,mint utólag kapjam a hátamba,főleg itt a csoportban.
Több infó...vannak szebb motorok,az igaz, de idomok egyben,hegesztés-törésmentes. Mint korábban írtam csúszottként vettem, kb 3-4 cm horzsolás a farokidomon, és kb 2 a deknin,ennyi,azóta mentünk több,mint 30ezret. Lábtartó kissé hiányos Rili, és a Szombathelyi tréningeknek köszönhetöen
engem lehet erdekelne, ha van tobb infod+ar kuldesz egy privat uzenetet
Szia Feri! Grat a vashoz Az én motoromon nincs ilyen led. Sztem utólag lett beépítve.
Sziasztok, hét elején lettem boldog tulaja egy gsr600-as vasnak, viszont van rajta egy LED amit nem tudok mi lehet (kép csatolva). A tippem a riasztó volt, de a service maual nem ír róla semmi.
attól függ, hogy eladni akarod vagy hirdetni... van hirdetve gsr600 ami nem eladó... az érzelmi érték nem érdekel senkit
én 2014-ben 880e-rt adtam el 2006-s gsr600-amat, alku nélkül, uennyi km, karcmentes, 3 doboz, doboztartó rsz, givi bukócső, sportdob +gyári, plexi, usb, 100%-ban rendben... 1 nap alatt elvitték, pedig még kép sem volt fent. azóta mentek fel az árak, de el is telt 4 év....
Külön is megoldható, 2-3 alkalommal használtam, konzolt én csináltam,nyomta az indexet nélküle, de csúnya nyúlkatroc design