Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi lett helyette??
Na !

A Túrára járasd be az utódot !!!
73000km, ebből 51000 alattam
És ez csak szaporodik, jó csapattal járunk motorozni!
Én épp ma engedtem el a Gsr kezét
Sziasztok!
jaja
Sziasztok!
Hosszú idő után újra nyeregben. Igaz most nem GSR de szerintem az nem is számít!!
Sportkipufogót keresek 600-as GSR-re
Szia !

Fogalmam sincs hogy mi lehet a hang forrása , hallani kellene , vidd el mihamarabb szakműhelybe .Előélete ha ismert lenne akkor közelebb lennél ....talán vezérműlánc és a feszítő okozza ....
Sziasztok,

most tartok az első 1000km-nél, két hónapja van meg a gép és imádom tiszta szívből, viszont ma úgy alakult, hogy szükségem lenne segítségre.
Első körben Budapesten keresek szervizt, amit ismertek/ajánlotok a munkájukra tekintettel. Másik pedig a hiba és tünetek...

Ma munkába menet hegynek fölfelé gyorsítva történt valami a vassal, gyorsítottam felfelé és mire felértem a tetőre (Gellért hegy, szóval semmi extra) észrevettem, hogy valami nincs rendben a motor hangjával. Alapjáraton egy helyben is zakatatol (vagy csörög, nehéz leírni a hangot, mintha egy bilincs elengedett volna), a hengerfejek környékéről (előtte és mögötte is hallom) valami mintha csörögne. Gázadásra egyre hangosabban, de már alapjáraton is hallható (sisakban is, így vettem észre). Próbáltam leállítva járatni és keresni, hátha egy bilincs, de nem látok semmit. Tapasztalat és szerszám nélkül pedig nem tudok semmit tenni vele :/ Reménykedtem, hogy "csak" a hűtőből származik, de a hang forrása alapján ezt nem tartom valószínűnek.

Esetleg tippetek van, mi lehet a gond? Volt már valakinek hasonló?

Feri
Rutinos túrázók és a végén mindig a legjobbak vannak ....

20 motor felett is volt már . Estére már újra együtt voltunk max .....
65 ezer Km felett vagyok , az élmények fantasztikusak
16 motor?
Nem sok?
Jó látni hogy gyűlnek a km-ek és az élmények!
Köszi! Elhiszem . Biztos jó lehetett
Szia !

Ez volt a tervezett , szervezett Túra útvonala ....1.nap: Szeged-Andrijevica 560 km 2.nap: Andrijevica-Shkoder-Zabljak 300 km 3.nap: Zabljak-Szeged 650 km

16 motor , remek szervezés , stb..... , csak menni kell a túravezető után .Szuper ....
Szia! Pontos utvonalterved van esetleg? :)
Szia Gino! Próbáltalak hívni az adatlapodon kintlévő szamon de semmi. Tudnal adni egy elerhetőséget?
Albán 3 napos Túra letudva !

1780 Km

SH 20 út mindenkinek tetszett Szép helyeken jártunk , 16 motor BMW felvezetéssel és zárással.
Köszi!
4 .
Ja , igazad van , csak az alsó állító csavarra figyeltem ....

Mindjárt megvizuálom.