Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tibikém!
Van 3 fasza dobozod,akkor mi az a madárfészek az ülésen???
Széles utat nektek Marcival! Béke veletek!
Holnap indulok én is!
Indulunk...
Napközben nincs nálam a telefon.
E-mail, viber....ezeket hamarabb látom, pc-n.
Elég jól összeszoktunk már. Kanyarogtunk is, már egyszer-egyszer megcibáltam a bajszát is. Jól reagál az utasításokra. Az ABS beszarás jó! Hihetetlen mi távon megáll! Rendkívül stabil a kanyarokban, nem kell lábtartóig borítani h élvezhetően kanyarogjak vele
Szia Gino! Próbáltalak hívni az adatlapodon kintlévő szamon de semmi. Tudnal adni egy elerhetőséget?
Sziasztok lenne egy kérdésem hát ha tudtok segíteni. Mégpedig küzdök c 28 hibával másodlagos fojtószelep működtető motor hibajelzést dob ki a gép de csak ha eléri a 130-at. Kicseréltem a másodlagos fojtószelep motort, szenzorját is, sőt még az ecut is. És még mindig kidobja, esetleg találkoztatok már ilyen hibával? 2007 gsr 600
KÖSSSSSSZ !!! Jó Túra lesz ez is

Képek a múltból ...
Én csak szűk kanyarokban, visszafordítókban használtam hátsó féket. Mert ott technikailag jó volt....

Jó utat nektek!
Henti most "töri be" a vasat!
Mikor hogy , ahogy sikerül , csak megálljak

Ma lecseréltem az olajat + szűrőt , 72 000 Km-ig bírja , 1 7múlva Hentivel megyünk 1 3000Km -es Túrát
Tybee bácsi!

Csak hátsó fékkel fékezel?


A fék az csak 1+ a motoron hogy megtudjál állni ..........azt is mondják hogy a GSR-en nincs motorfék ......................... ............................csak a többi motoron
Viszont elkotott 40 pár csizma talpa!
Néztem is h furcsán lassítassz, néha szikrázik a körmöd
Szia !

65800 Km van a GSR-emben de még van bőven az első fékbetétből , már vettem utánpótlást , Ferodo sintert a Bárdi autósboltban .Az hogy melyik a jobb tulajdonságú arról nem tudok nyilatkozni .

https://www.bardiauto.hu/websh...
Sziasztok! GSR600-hoz kinek milyen első fékbetét vált be, illetve ki hol szerzi be?
Szia! Megvannak még a fékbetétek? Igazából engem csak az első pár érdekelne, de ha meg tudunk egyezni lehet hogy a hátsót is megveszem.
Mennyiért adnád a betéteket, illetve helyileg hol vannak?
Üdv. Csabi
Jó ötlet !
Még alulra kap 2 ponton is merevítést ami szintén bontható lesz, így csak a túrák alkalmával rakom fel
Így van!
Egy ilyen képet csinálunk ezentúl minden országban!
Jóóóóóóóóó lett !!!

Már 2 hét sincs és úton vagyunk megint !!!
Tybee, dobtam a viberedre is pár képet
Készen vannak az oldalkonzolok.
Átalakitottuk a GSR oldalkonzolt.
Köszi
Szép vas! Gratulaaaaa!!!!