Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meggyött az exra hozzá
Mehetünk, ződ a lámpa
Ez így megy? Akkor Fiume-ben kezdünk csütörtökön
Nekem a tépőzár azon az idomon még jó, csak a műanyagról szokott néha leválni. Sima kétoldalú ragasztóval vissza ragasztom és elég sokáig tart. Kb évente 1-2x kell újra ragasztanom. Viszont az ülés tépőzárja az már nem tart. 5000 ft körül van egy szett gyáriban.
Az ülés alatti idom tanknál lévő tépőzárja nektek tart? Nekem folyton kinyílik és libeg az idom. Van rá valami bevált praktika az orvoslására?
Szólsz és ott vagyok..........................

Bepótoljuk még ebben az évben

Tavaly ezt pusztítottuk
Nem lesz kivel koccintanom
Köszi, majd beszámolok, h milyen volt
Jóóóóóó utat Nektek !
Köezi szépen!
Van negatív és pozotív tapasztalat is, de összességében jó döntés volt a váltás.
Hát nem a hosszú 3000 lm-es túrák motorja az ülés (főleg a hátsó) és a gyári oldal konzolok hiánya miatt.
Az ülés max 100- 120 km élvezhető motorozást biztosít, a Givi pedig nem csinált hozzá oldaldoboztartó konzolt, úgyhogy készítettem magamnak.
A motor menettulakdonságai jók, gürge, robbanékony, hasonlóan a Gsr-hez. Kanyarstabil, és nem kell karcolni az aszfalton h sebbesséhgel tudjak kanyarodni, hála a forditott telószárnak.
Fogyasztásakitűnő: 3 dobozzal, 2 személyel 330 km/ tank (17liter)nagyon komoly a fék, jó cucc az ABS.
Röviden ennyi. Jaaa, és a legfontosabb h több mint 10 évvel fiatalabb mint a kutyuli
Jól néz ki a gép! Mik az eddigi tapasztalatok? Mivel másabb mint a gsr?
Csütörtökön megint gooóó, ezuttal Horvát-Slovén-Olasz karikára!
Jó utat nekünk
Üdv köztünk Chosy! Széles utat és kérdezz bátran
kép alapján minimum kettőből...de ki tudja
ez egy darabból van?
Szep napot. Gsr 600 tulaj lettem :)
kérdésem. kuplung kar gyári csavart tudna nekem valaki vagy esetleg hol tudnék utánna érdeklődni? a lábtartók is érdekelnének esetleg bal oldali komlett lábtartó, az utasnál a taposónál picit el van repedve :
előre is köszönöm
GSR 600 karburátoros?
Fent is van a hirdetés pár hónapja :D
Ez a kiírt ár egy vicc.
Sziasztok,
Mi a véleményetek erről a motorról? Mennyire lehet jó vétel egy gép ami négy évet állt?
Gumi nyilván kuka, akksi is necces szerintem, nem tudom hogy karbis vagy már injektoros, azzal is lehet gond?
Nagyon tetszik a GSR de itt a Dunántúlon szinte egyáltalán nincs eladó.....
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsr_600/suzuki_gsr_600-12800793
És úton vagyunk