Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyelőre ennyit:

""
[#5506148] 2018. 12. 17. 20:11
hentes0910
Sziasztok!
Tybee állapota valamelyest javult, ám meg mindig nehéz napjai vannak.
Ígéretesen jobb már az állapota, lassan kikerül az intenzív osztályról, sebek jól gyógyulnak, de még sok van előtte.
Sziasztok! Tybee állapotáról tudunk valamit?
Nincs alapjárati léptetőmotor....
nekem is volt 2006-os, ennél az évjáratnál nagyon soknál fellépett ez, hogy nagyobb fordulatról, mikor behúzod a kuplungot egy lassításnál, a motor leáll. ez valóban egy kis gázfröccsel orvosolható a kuplunk behúzás után. a suzukinál ismert a hiba, de akkor is csak néztek a márkaszervizek.... 2007-től ez nem jellemző. alapjárati léptetőmotor és/vagy szenzorhiba, de sokaknál a léptetőmotor csere se segített. fojtószelep takarítás, map szenzor ellenőrzés stb. léptetőmotor is lehet lassú. a durrogás pedig Gino leírta :)
Ellenőrizni kell a TPS szenzorokat is, fojtószelepek beállítását, vákuumcsöveket, csatlakozásokat....
Végig kell menni, ha minden rendbrn, akkor mrgbontás....szelephézag ellenőrzés.
Tudom,de mint írtam 34000km-el vettem.
24e-nél kellett volna, először ellenőrizni a szelephézagot.
Bocsánat rosszul írtam.Visszaváltásnál jelentkezik a probléma,igen a fordulatszám esik vissza,de annyira hogy leáll a motor,tehát alapjárat nincs ilyenkor.Ha időben észreveszem a jelenséget kuplung+gázfröccsökkel néha tudom orvosolni a problémát,olyankor viszont a normál alapjárati fordulatom felett pörög a motor,mintha szivatóval menne.Ilyenkor ismét gázfröccs majd visszaáll normál állapotba.37000 körül van a motorban.Gyertya légszűrő olaj olajszűrő szezon elején cserélve lett.Szelephézag ell. még nemvolt kb.3000km óta van nálam.
Mi az, hogy kuplungolásnál nagyon visszaesik az alapjárat?
Annyira lassan váltasz, hogy közben alapjáratra esik a motor fordulat? Motorfordulatot akartál írni, alapjárat helyett, nem?

Mennyi km van a motorban? A szükséges időszakos átvizsgálások meg voltak?
Ha nem jár egyenletesen alapjáraton, akkor szelephézag ellenőrzés ill. szükség szerint beállítás. Első körben.....
Sziasztok.
K6 os gsr600 motorommal olyan problémám van,hogy kuplungolásnál nagyon visszaesik az alapjárat,néha le is áll.Előfordul azis hogy motorféknél durrog,de nem úgy mint ha sportkipu lenne rajt,hanem mintha lőnének.egy egy kör után a rendszám környéke tele van nemis tudom mivel,mintha koromszemcse lenne ráégve.esetleg valakinek ötlet mi lehet a probléma?köszi
Boldog Új Évet mindenkinek !!
Elkelt minden, egyben.
Sziasztok!
Ismerősnél kallódik pár alkatrész gsr-hez.
Tank 30e,
ülés 25,
oldalidom index-szel 30/pár,
hátsó idom 30e,
hátsó kerék 35e
, faridom 25e,
vezérlő és zárszett 40e,
givi doboz tartó, elvileg megvan a doboz is hozzá 40e.
Az árak ugy lettek meghatározva hogy nem lett utánanézve mi mennyiért megy igy ami túl lett árazva az nyugodtan alkudható, illetve egyben is eladó. Helyileg Veszprém.
Érd.:0hat303hetvenöt44nyolcvan7
Sziasztok!
Tybee állapota valamelyest javult, ám meg mindig nehéz napjai vannak.
2,5 év után? egy csilliárd euro
Sziasztok!

Méretprobléma miatt eladó egy GSR750 mintás pulcsi
M-es de inkább L-es méretnek felel meg!

7000 Ft + posta
Helló mindenki . GSR.600 ra keresek gyári helyére kipufogót koplett hátsó dobot/ dobokat. ajánlatokat képpel : (Marcell931112 kukac g-mail ra)
Köszönöm előre is
helló mennyibe kerül ?
Szia!
Rendben elérhetőség az adatlapomon.
Jelzek időben.
Elérhetőségre szükség lesz.
Sajnálom és jobbulást és mielőbbi felépülést neki A-s vércsoportom van ha kellene.
B+ a vércsoportom ha jó és kell szóljatok megyek azonnal!
Tibi rendben van