Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



A bukócsővön lévő lámpákat levetted vagy nem szóltak (pedig jogosan szólhatnak) érte?
Ma leműszakizott a GSR

Kicsit hideg volt , kicsit esett az eső , a bukósisak kellemetlen volt a füleimnek nem kicsit
Gratulálok !!! Sok km- t balesetmentesen
Sziasztok!

Sok-sok gondolkodás után 1 hónapja csatlakoztam hozzátok! 12 éves álom vált valóra :) Lehet majd jövök kérdésekkel, ahogy nézem ez egy jó csapat és mindig segítségre fogok találni! :)
Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!
Sziasztok! Már én is próbálgatom a vasat de csak napsütésben . További jobbulást Tybee Ha esetleg van magyar kezelési útmutató azt én is szívesen fogadnám és köszönöm: gyengeimi@gmail.com
Hol a sok régi és új GSR-es? Még nem vették elő a láncos kutyákat?

Nem téli "pörgésnek" kellene már itt lenni!
A HJC valamivel csendesebb. Vacilláltam a két méret között aztàn s lett megint. Nem teljesen halk ez sem de sokkal jobb mint a régi. Lehet az elba.. .ott fejemnek köszönhető hogy nem találok normális sisakot. Egyébként könnyű , kényelmes, árban tűrhető. Az AGV be csak a bélés lett volna kb 20- 25.000 már ha lehetne még kapni... Ez most 42 volt. Szerintem megérte.
...és szia
Igen !
A motoros (is) ember de valaminek történni van, hogy elcsendesedés felismerés alakuljon.Ezen időszak tűnhet részvalóságnak ami egy teljesen más világot tár az utazó elé mint annak előtte.Sokan megéljük ezt..... TE is
Hali!Szeles utat
...ez is megvolt ,még ha nehezen is !!! A karom és az ujjaim sajnos nyengék a motorozáshoz , +-van pedig hurrá itt vagyok ...A. GSR 13 éves elmúlt és csak jókat tudok mondani róla !!!
Szia Gino !

Szolnokon süt a NAP , nem akarok menni sehova csak itt az utcában kerülni 1et ha már beindítom ....Nem erőltetek semmit , a vizsgát sem , ha lejár akkor lejár .Volt már így , a vizsgahely adott útvonal engedélyt és szabályos minden mint mindíg .!!!!!!!!!!!!
Én szeretném elvinni műszakira , nem szeretném odaadni senkinek .......
Helló!

Magyar kezelési útmutatót szeretnék kérni.
Előre is köszönöm.
molnar8karoly@gmail.com
Itt sajnos nem süt, teljesen borult az ég.
12°C.....
Csak óvatosan Tybee bá'! Gyakorolsz gumikarikával, gondolom.
Ha nem muszáj, ne erőltesd. El tudja vinni valaki vizsgára?
Süt a Nap ezerrel ma +keresem a GSR-t , beleteszem az akkumulátort és beindítom

Jóóóóóóó lesz hallani a hangját , ha bebírom húzni a kuplungkart akkor kerülök vele 1et az utcában !!!!!!!!!!!!! Kötelezőt befizettem a 7en mivel visszahelyeztettem forgalomba .A fő ok az hogy pénteken lejár a műszaki vizsga .
Sziasztok !

Tudom nem motoros téma de valamilyen szinten az !!!! Engem megérintett ................................

Egy ember hirtelen meghalt. Egyszer csak megpillantotta az Istent, ahogy közeledett egy bőrönddel a kezében.
- Fiam, itt az ideje, mennünk kell!
- De miért ilyen hamar? Olyan sok tervem volt még. – kérdezte az ember.
- Sajnálom Fiam, de most van itt az ideje, menned kell!
- És mi van a bőröndben?
- Minden ami a Tiéd volt.!
- Ami az enyém volt? Akarod mondani a holmim, a ruháim, a pénzem?
- Sajnálom fiam, de az anyagi javaid sohasem voltak a tieid. A földhöz tartoztak mindig.
- Akkor az emlékeim?
- Sajnálom fiam, de azok nem jönnek veled. Soha nem voltak a tieid. Az időhöz tartoztak.

Akkor a tehetségeim…
- Ezek sem a tieid. A körülményekhez tartoznak.
- Akkor a barátaim, a családom???
- Sajnálom fiam, de azok sem a tieid. Az életutadhoz tartoztak.
- De a feleségem, és a gyerekeim???
- Sajnálom fiam, de még ezek sem a tieid. A szívedé voltak…
- Akkor a testem???
- Ez sem volt a tiéd soha. Az a poré!
- Akkor a lelkem?
- Sajnálom fiam, de az lelked… A lelked sem volt sohasem a tied. A lelked az enyém!
A kétségbeesett ember kitépte a bőröndöt Isten kezéből, és kinyitotta. Üres volt! Könnyekkel a szemében az ember megkérdezte Istent:
- Soha nem volt semmim???
- De igen fiam, minden pillanat, amit megéltél, csakis a TIÉD volt!
Nekem lazer van, már 5 vagy 6 éves, nem is tudom pontosan, nagyon szeretem, már vettem bele új párnákat is, de most fog megjönni áprilisban az új buksi, ami nekem egy X-Lite 803 Ultra Carbon lesz. Már jó régóta tervezem az új buksit, kb 1 éve, eleinte nem is nézegettem ezt a márkát. Shoei, Schuberth, AGV, HJC, Bell, Shark , Scorpion amiket nézegettem, aztán felpróbáltam tavaly év végén egy ilyen x lite-ot. Egy bukó sem passzolt így a fejemre mint ez, és a döntő tényező nálam ez volt leginkább. Meg hogy zárt legyen és ne legyen benne napszemüveg. (sötét plexit szeretem) Plusz minden egyéb is passzolt, amik az igényeim. Mivel szemüveges vagyok, feltétel volt hogy fel tudjam venni az optikát. Anyaghasználat kívül belül szenzációs, könnyű, 1300g körül van, D gyűrűs. Április közepére ígérték a szállítást, már tűkön ülök.
Köszönöm a válaszokat. A sisakkal kapcsolatban én most akarok váltani AGV ről HJC re.
Úgy látom, nincs egyértelmű jobb-rosszabb.
Én most váltók hív-től agv-re.
Gondolom itt a típusok, fajták miatt is lehet eltérő vélemény....
Szerintem jó a HJC nekem ez már a második Fg-15, most Fg-17 van tökéletes. Agv volt nagyon régen az hangos.. Ja és mindet újonnan vettem.
Nekem most az van, de csere előtt....
Zajos már.
Az sok.
De ne állványon nézd, hanem keréken és rajta ülve.
Ha jól emlékszem, alsó oldal szegecs vonal 20-30 mm.