Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.jofogas.hu/tolna/MPM_210__nagy_olasz__kerti_traktor_94778678.htm
Ducati csak neked
Komoly gép, felülnék mögéd!
Így igaz
Mert vigyázol rá , így örök darab .
Igaz, öreg gép de hodda. A szántás, boronálás, kapálás és több egyéb funkció okán óriási segítség a kiskertünkben.
..............háááááááááááát ez elég gagyi ................................
Szuzuky... ugyanmár
Uh bakker, így már értem.
Igen erősödj minden téren, és hajrá.
....és a csónakmotorjai is SUZUKI -k !!!!!!!!
Szia !

Nagyon régi ismerősöm , Mikinek hívják , utánam vette Szolnokon . Horgászat - motorcsónak - stég a Tiszán stb , ezeknek hódolt jobban . Mivel a munkája a műanyag kád gyártás körül mozgott , a tüdeje telítődött üvegszállal és jött a baj .Elmondása alapján mikor már nem javult az állapota a kezelések után elkezdtett utána járni hogy hogyan tovább egyedül . Sikerült annyiban hogy lényegesebben jobb az állapota......Ezekbe az időkbe nem fért bele a motorozás , kb ennyi.

..........jövőre motorozás
Ezt hol találtad? Hogy lehet ilyen keveset menni?
Gumit is kapjon újat!
Hahó !!!

3 éve lejárt a műszakija , most kapott frisset , 2006-os évjárat , vagyis +13 éves , nincs benne km , gyári gumik stb.Olajat cseréltünk benne . Szuper a gép , ez a Gsr is példa arra hogy van ilyen motor , ennyi km-rel ...
Jövőre viszem őt is túrázni ...
lassú ébredés...
Furcsa, ahogy visszahallom a beszélgetés bizonyos dolgait, egyre inkább kezdem felfogni a mondandóját
Megnéztem , jó a gondolat menet !!!
Emelő kommunikáció részese vagyok. Köszönöm mindenkinek a tanítást Tibivel még csicseregtünk nemistudommennyit..... az idő kiesett azért a végén kaptam egy kukacmosós zivatart de jólesettna
Csak a valósat dumáltuk és közben nem volt reklam nagyobb hangerővel
Most értem haza , nagyszerű találkozás volt veletek !!!

Ezt folytatni kell , jó légkörben töltöttük a hasunkat is .Teljes volt a létszám és mindenki motorral volt pedig most nem ez volt a lényeg .
Ma motorozni a GSR-rel olyan volt mintha tegnap tettem volna le , pedig nem .69 000 Km fölött vagyok és tökéletes !!!
A legfontosabb, h egyálltalán találkozhattunk
Kicsoda. B.meg ! Ez baszakszik velem
Megint lemaradt a fele.
Szóval én is örülök hogy mostmár tudom hogy ki
Csatlakozom Hentihez,
Kószi urak a talit, jót dumáltunk.
Érdekes, értelmes, néha észtbontó, néha már rácsodálkozós mondatok érintettek meg. Nagyszerű élmény volt, örülök h részese lehettem