Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !

Az enyémbe is pont ilyen akku van.2015 tavaszán cseréltem ki a gyári akksit ez a 2. benne ....Hidegben van , nincs kiszedve , 2-3 hetente töltöm 1fél napot kb .
https://www.varta-automotive.h...
Ha ez volt benne, hát ez volt benne.....
Az AGM technológia jellemzően "munka akkumulátor", amire ugye egy motor esetében nem igazán van szükség.
A hagyományos vagy esetleg "zselés" akku teljesen megfelelő egy motorba. Ez ugye olcsóbb is, mint egy AGM.
Köszi az infókat. Ezzel az akksival vettem, nem én raktam bele. Egyébként hogy érted, hogy felesleges? Milyet "elég" bele tenni?
Felesleges AGM akku egy motorba.
Ez a töltő megfelel, kiválasztva a megfelelő funkciót rajta.
A néha beindításnak semmi értelme.
Nekem ki van szerelve az akku, de nincs rajta folyamatosan az "okos töltő". Amikor kivettem (régen), akkor miután feltöltötte azt követően hetente rárakom pár órára, elég.
Szia, ilyen aklsim van benne.
Ezt simán lehet tölteni "okostöltővel"?
Elméletileg olyan töltőm van ami csinál akku gondozást is, és minden üzemmódban automatikusan gondozás funkcióra áll át, ha feltöltötte.
Nem szeretném tönkretenni az akksit, eddig csak kiszereltem, még nem raktam fel tölteni.
Mit tanácsolsz? Amíg elkezdem használni (minimum április, de lehet hogy csak később) addig hagyjam rajta, vagy tegyem vissza, és néha indítsam el hogy járjon kicsit?
akarok
Lassan te vagy az Ős-Gsr-es, papa:) Örülök, hogy jobban vagy.
Nem tudhatom , ez is 1 lassú folyamat .................
Nekem a GSR nagyon bevált , imádom . 69ezer+ km van benne , a tavalyi év kimaradt a balesetem miatt de idén folytatom
Nekem a 2. garnitúra Pilot Road 3 van rajta és nagyon megvagyok vele elégedve .20ezer +++ km-t bír ki elöl - hátul . Csak túrázni használom a GSR-t , sok autópályát kell használnom hogy messzire is eltudjak jutni .
Marad a Pilot Road 4 :) Már csak azért is mert nem pörgetem tiltásig (se) :) Előbb még meg kell tanulnom motorozni
Mennyit javasolsz a gyári nyomás helyett?
Köszönöm! Sokat segített az anyag, amit átküldtél.
Elküldtem e-mailben, hogy mi az oka, amiért ezt és így kérdeztem.
tiszaati@gmailPONTcom
Téves infó, ezt honnan szedted , a céghez tartozik egy olyan is, de nekem nincs konkrét közöm hozzá, és qrvára kíváncsi lennék, hogyan társítják össze egyesek a számomat ezzel a motorosabc vel. Elvileg, ha személyes átvételre kéri valaki, itt átveheti, de a telószámom nem a motorosabc száma. Értehető volt, vagy szarul fogalmaztam? :D Amúgy,igen,én próbáltalak hívni. Párszor, aztán többé nem erőltettem :D
Pedig oda tartozik a telefonszám....
Nem onnan, de én hívtalak. ki kell törölnöm az új regisztrálásomat,mert állandóan megzavar...azzal jelentkezik be a gép, ááááá
Te hívogatsz valami motorosabc - ből?
Köszönöm, ma már fel is használjuk.
Küldtem egy rakás pü-t......
Mitől csökkent le? Már "kimotorozták" a kis GSR-t? Én továbbra is kitartok mellette, kissé átalakítva, futómű, fék és motortuninggal brutál jó lett.
Hali! Valami csoda történt, egyszer csak jött egy mail, egy link, ráböktem, és hopp, a Gekko bent Ez tetszett! Szerintem Dinóka keze van ebben! Köszönöm ezúton is Neki!
Helyes.
Jön a jò idő az is segìt.
Szia Gekko !

Örülök hogy visszatértél !!! Már lecsökkent a csapat ........
Szia !

Minden rendben erősödöm ..................................kicsit túlzok de alakulok .
Tybee mi ùjság veled?
Remélem minden ok!