Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még nincs lejátszva
furcsán parkolsz bari,,,,,,,,,,,,,,,
Ezt nem teheted velem, a barátod vagyok! Figyelitek a GSR 600-at! 4 oldalt olvastam vissza, ugynézki nem hiába pofáztam! A T. tagok emberi hangonszólnak egymáshoz, Abdul képei magukért beszélnek! a sárga irígység esz meg
én sem
szasz Kájki
Az is elég nekem ha már ezt írod,,,a többit meg megoldjuk
nem akarlak idegelni
Ne bízz benne, csak itthon érzem magam jól és köztetek! Ez a felállás most!
Szia Henti barim milyen napod volt? remélem jó
Furca játékot űz az önérzet,ott én sem éreztem biztonságban magam, pedig én nemvettem észre a körülményeket!
Sziasztok barátaim!
Szasz Parabari
szar is volt ott nekem,mondtam ,hogy tipli Jó estét Klánerek
hát,sajnos a srác bizonyítani akart,meg a körös legjobbja akart lenni,,,25évesen "sikerült",,,,túllépte a határait,,,,,már lefele is szikrázott a koptatója,,,,,rászóltak a zsaruk normálisan,hogy ne,mert sok a bejelentés,,,elmentek,,,aztán csak megint meglendült,,,,kint voltak az Öcsiék,már szóltak az egyik barátunknak,a Zolikának hogy ne versenyezzen vele,mert nem normális,,,,,,kamerázta a Niki az eseményt,,,leállította a kamerát és akkor nagy csattanás,,,a srác nekicsapódott a szalagkorlátnak és átrepült fölötte,majd a 15 méter mélyen fekvő betoncsatornába esett fejjel,,,,azonnal elhunyt ,,,részvétem...soha többet nem megyek oda,csak Csütörtökön mert 2 éve lesz ,hogy a K.Z elment,ő volt az első,akit a körösring magához vett és ott rója a köreit,,,most másod magával
Szia
heló klán ! csak beköszönni jöttem
Mi?
Hejj klánerek,,,,,, üdv nektek



tegnap tudtam meg,hogy pontosan mi történt a körösön
Jó reggelt! Henti,ha majd lesz időd akkor majd szép napot Mindenkinek!
Jó éjt Brumi
álmosan.....lefárasztottak ma, és még vén fejjel elkezdetm nyelvet is tanulni. Úgyhogy megyek téli álmot aludni, jó éjszakát
hogy vagy MAckóóó
egykerekezik de ügyes,,,bár csak én is tudnék
mehet
Na ettől félt az az asszonyod .
Egyesben az nem semmi .