Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt én írtam .
Faszomat, aki ide tartozik és olvassa a klánt, kutya kötelessége vasárnap összegyülni, kivéve idöjárás! Tessék szépen Klánt gurulni évadzáróra! Gr köszi a látogatást!
Mikor ? , ,
5673hozzászólásomban ezt már megtettem,,ehhez tartsd magad
ja csak vedelsz,téged is mostmár összepináztatlak egy útszéli ribancal
na,már ha igy nyomod akár még 60at is el tudsz,,,,,
Soha nem iszom ! ,
tanulj meg rendesen írni,te pinaszájú
Kapd szét ezt a részeg disznó Hentest, alkoholista marha,,de szeretem
Azu Én vagyok! Te is részegvagy?
, ,
NYertem a gépen 60ezret és 17-et beittam belőlle!
Öcsém,hogy vágjalak nyakon,,,,írd már ki rendesen,mert ezt nem tudom kihámozni elsőre,,,,,különben rádküldöm Pitykó barimat
akkor felkérlek a túra leszervezésében,,,,,, hírtelen jött a meghívó,nem tudjuk már lemondani,,vagy 20ezret bukunk.mennék,de ez van,sorry azt hittem jobbkéz leszel
Mesélj !
KÖSZÖNÖM
Jó éjt Parabari
persze,,,semmmi gond,,,,,,értem én a csíziót,,,,,,jó lesz,csak pozitív gonodolat,pozitív helyzeteket szül ezt vonzod be,,,és akkor jobb lesz,mint valaha rám számíthatol tesó,tudod
Úúúúúúúúúúúú vazenagyon b.bsztm! Elnézést minden értem aggodótól, megvagyok! Krva hp elintézett! Innentől minden hozzászólásomért már most elnézést kérek!
Vótam Gekkonál,igazi úrként fogadott, a személyzettel hozuatott KV-t, és barátként kezelt!
Kykee barátom,el se hinnéd mien jól esett hogy felhívtál,kicsit szégyellem magam hogy én nem is hívtalak,remélem ha egyenesbe jövök megint oan lesz mint rég........................
Jó éjt !
Nem azért kell neked szervezni , mert téged lehet kurogatni .
Mondjuk ha ezért szoktad a gurulásokat szervezni , akkor múltkor valamit elfelejtettem ! ,