Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a miniMoto Gino-t figyelembe véve / miatta nem tudok részt venni bulizós, éjszakázós, sokáig tartós összejövetelen.....
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !EGY KIS FIGYELMET KÉREK! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

KÖSZÖNÖM!

Villant egy kósza gondolat az agyhelyemben,hogy a Szílvesztert közösen,egy igazán jó szervezés formájában,fergeteg bulit kéne alkotnunk
Maradandó élményekkel, rengeteg nevetéssel,játékokkal,vigadalmas zenével,táncal,fínom ételekkel,ítalokkal és egy újévi malaccal karöltve!

Ha nem csak nekem tetszik ez az ötlet,akkor várnám a további résztvevőket,javaslatokat a helyel kapcsolatban

Megtisztelő volt a kimagasló tekintetek halmaza
Meg volt (ugyanis egész nam a kutyulimat látom, ha kinézek a műhely ajtón )....amíg elő nem kerültél....
SZép délelöttöt!
Az üvegtigris helyszíne össze meg széjjel van ásva, fel van túrva....... szóval.....
Jó reggelt!
Nem lessz az egy kissé messze?
Reggel qrva hideg , késő délutántól esmént qrva hideg ,oszt még setét is lessz
Az SV Harcos volt nálam tegnap (meg is lepődtem rendesen...főleg hogy nem hozta a "műszereit" ) és volt egy olyan ötlete,hogy mi lenne egy Üvegtigris,vagy max Dobogókő,hogy ne legyen fagyás,és időben is ok lenne,meg gondolni Káj "Balatonlakó"-ra is,Neki qrva messze lenne.....és amúgy is az a lényeg ,hogy mindannyian együtt legyünk......és így időben hazaérhetne mindenki fagykárok nélkül......meg mittuomén,kapcsojjákkikérem.....
http://www.idokep.hu/?oldal=el...

Na, ez az előrejelzés!
Puff neki!
Kukászsákot hozzatok az eső ellen!
tisztelettel meghívunk mindenkit aki 2009-ben hozzászólásaival szaporította a GSR600, és a GSR Klánt, 2009 10.11 09.30 megrendezésre kerülő SZEZONVÉGI KLÁN TURÁRA!
ÚTICÉL JÓ IDŐ ESETÉN EGER-SZILVÁSVÁRAD, ROSSZABB IDŐ ESETÉN KÖZELEBBI CÉLÁLLOMÁS, IRREÁLIS KÖRÜLMÉNYEK ESETÉN TOLJUK, HA TUDJUK! Mindenkit szeretettel várunk M1-M7 B.pesti szakaszán az OMV kúton! Gyertek legyünk minél többen!

1, Henti
2, Grkrisz
3,nopara
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10, Oldklu, itt a sor végén! (Csigabácsi )
Jóreggelt! Világosan látom, h még sötét van! Imádok reggel motorral dolgozóba menni, ma sem lesz másképp!
Jó reggelt!megint meló,,,,,,,,,,, bár az a jó ha van
Átvenném a kezdeményezést!
Tehát tisztelettel meghívunk mindenkit aki 2009-ben hozzászólásaival szaporította a GSR600, és a GSR Klánt, 2009 10.11 09.30 megrendezésre kerülő SZEZONVÉGI KLÁN TURÁRA!
ÚTICÉL JÓ IDŐ ESETÉN EGER-SZILVÁSVÁRAD, ROSSZABB IDŐ ESETÉN KÖZELEBBI CÉLÁLLOMÁS, IRREÁLIS KÖRÜLMÉNYEK ESETÉN TOLJUK, HA TUDJUK! Mindenkit szeretettel várunk M1-M7 B.pesti szakaszán az OMV kúton! Gyertek legyünk minél többen!

1, Henti
2, Grkrisz
3,nopara
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
Húzok alszani! Szasztok!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Benne vagyok ! , ,
Nagy dolog, megyünk ketten!
Átvenném a kezdeményezést!
Tehát tisztelettel meghívunk mindenkit aki 2009-ben hozzászólásaival szaporította a GSR600, és a GSR Klánt, 2009 10.11 09.30 megrendezésre kerülő SZEZONVÉGI KLÁN TURÁRA!
ÚTICÉL JÓ IDŐ ESETÉN EGER-SZILVÁSVÁRAD, ROSSZABB IDŐ ESETÉN KÖZELEBBI CÉLÁLLOMÁS, IRREÁLIS KÖRÜLMÉNYEK ESETÉN TOLJUK, HA TUDJUK! Mindenkit szeretettel várunk M1-M7 B.pesti szakaszán az OMV kúton! Gyertek legyünk minél többen!

1, Henti
2, Grkrisz
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
Harmadjára összejött, rakd oda neven, Én nem értek ehez a kimáso, beilleszthez!
Mennyit melóztál ezzel , alkesz ? , , ,
Átvenném a kezdeményezést!
Tehát tisztelettelmeghívunk mindenkit aki 2009-ben hozzászólásaival szaporitotta a GSR600, és aGSR Klánt, 2009 10.11 09.30 megrendezésre kerülő SZEZONVÉGI KLÁN TURÁRA!
úTICÉL JÓ IDŐ ESETÉN eGER-sZILVÁSVÁRAD, ROSSZABB IDŐ ESETÉN KÖZELEBBI CÉLÁLLOMÁS, ILREÁLLIS KÖRÜLMÉNYEK ESETÉN TOLJUK, HATUDJUK! Mindenkit szeretettel várunk M1-M7 B.pesti szakaszán az OMV kúton! Gyertek legyünk minél többen!

1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
Átvenném a kezdeményezést!
Tehát tisztelettelmeghívunk mindenkit aki 2009-ben hozzászólásaival szaporitotta a GSR600, és aGSR Klánt, 2009 10.11 09.30 megrendezésre kerülő SZEZONVÉGI KLÁN TURÁRA!
úTICÉL JÓ IDŐ ESETÉN eGER-sZILVÁSVÁRAD, ROSSZABB IDŐ ESETÉN KÖZELEBBI CÉLÁLLOMÁS, ILREÁLLIS KÖRÜLMÉNYEK ESETÉN TOLJUK, HATUDJUK! Mindenkit szeretettel várunk M1-M7 B.pesti szakaszán az OMV kúton! Gyertek legyünk minél többen!
Gyors vagyok mi ?
HayaGrkrisz !
Ki-kinek ?
Kykkenek ! ,
wááááááááááááá és még is
Én írtam .
NEM