Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt is Kivánok!
Para, SV totyik 13585hsz-n van a link amiről beszéltem!
Hahhó! Döntöttem, kivonatom Én is, szervíz, átvizsgálás után téli tárolás az Interat-ba, ott jó helye lesz, majd látogatom gyakran, nehogy elfelejtsen!Aszivem szakad meg , de így lesz a legjobb. 11.01- 02.28-IG vagyok hajlandó nélkülözni!
Klános Interatos látogatás!
1.Henti
2.Jocee
3.Nopara
4.GrKrisz
5.K
isHenti0910

6.?
7.?
Rakd be kishenti0910-et is velemlesz!
Klános Interatos látogatás!
1.Henti
2.Jocee
3.Nopara
4.GrKrisz
5.?

6.?
7.?
Csumi haverom!
10-kor Rozgonyi, ott leszek Én is!
Henti te is ,,,,,,,,
lejebb=lejjebb
oksa!
10re ott vagyok!
10-kor gyere ide Rozgonyi 26 1útcával lejebb mint Fndi lakhelye
mikor indultok?
hol tali? menjek oda hozzád?
suzuki interat Bicske gyere kávé,,,,,,,stb
hova mentek?
én is jövök!
szíjjjjjjjjja
gyere!
hali mindenki!
Átugorjak? Beugrunk a Petiékhez?
Marci! Így van és még meglesz!
Megyünk még arra együtt!
Most lpek dolgozni, mert seggberúg a főnököm!
Tomibá, nagyon sajnáltam, h így alakult, ha az ember nem érzi biztonságosnak, akkor a legokosabb döntés ammit hoztál, nem indultál útnak, így is csuszkált picit mindenki! Svány vigasz, neked ez a kanyar megvolt már!
ez van!majd legközelebb
Marci!
Kishitű voltam és félve az esőtől,- nem mertem elindulni, a gumim is szar! Erre, a hét második felében,- HAVAZÁST mond a meteurulógia!
Hogy essen bele a devla!
Jó reggelt mindenkinek! Oldklu, Én csak ide írogatok, ezért Para baráton ide is beköszön! Énnem találok ebben hibát!
Most ébrettem fel,szerinted mennyire fáradtam el tegnap, még a zsámbéki elágig tartott a "halálos iram" onnan már csak 130-140! Ott már nagyon rajtam volt a fáradtság, + sötét ! Itthon forró fürdő, forró tea,aztán kevés forumozás utánúgy döltem el mint a bot! Nagyszerű nap volt, méltó zárása a 2009 túramotoros szezonnak!
de!és,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,