Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt vagyok,,,benézegetek mindig,csak nem tudok mindig mindenhez érdemben hozzászólni,meg aztán minek beleugatni máűs dolgába?!
Nem vagyok jobban,sőt,rosszabbúl,de majd ez is elmúlik vagy nem de az biztos,,,ha addig nem adom ki a lakást,ott almádiban elfértek egy hétvégére is,szívesen látlak titeket,,,kemény tél lesz,,,meg is halhatunk belül egy picit,de egy igazi motoros mindig előre néz és már látja a kikeletet ,a tavaszt,a megújulást,,,,,és megint nyeregbe pattanva élvezi a szabadságot,a benzinszagot,a szellő simulásást.......
Picit hiányollak innen! Jobban vagy már Ha befagy a Balcsi lemegyünk korizni egyet családostól! ne legyél olyan 1edül ott!
Szasz tesa, jó estét mindenkinek! Sztm tök szar napom volt, igazából erre semmi nem utalt, lehet, h csaknehezen viselem a motor nélküli munkanapokat Pedig sajna hozzá kell szokni! Parának igaza volt, a motoros ember belül picit meghal mire március lesz
Szevasztok barik!
Jó Reggelt Mindenkinek, Fórumlakók!
Tegnap egy új helyen kajáltunk, nagyon jót és kedves fogadtatásban volt részünk. A hely most nagyon "occo",mer most nyitott, klubjelleggel, darts, csocsó, jó kaja, pi van. (Nő nincs, csak ha hozol!) "DIMITRIOS" étterem, Eötvös utca 25. A tulaj görög, de nem motoros!
Itt tarthatnánk a "Klán" rendezvényeket, dumálásokat, a falon bazinagy tv, amire vihetünk saját felvételeket és visszanézhetjük magunkat.
Hi! NEFÜRGYÉÉLE!
hy bráder
Lépek Én is!
menek fürgyeni,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Csak vicceltem, de még nekem is tetszett!
de marha vagyol barim
Te Para, az odaát nem a Busalány bikája
Nállam viszont nehezen múlik el! Az utolsó cipőmet jelképesen szögre akasztottam..., ott lóg szegény a trófeák közt a nappali falán!
gratula nekik,bár a foci nem az én világom
Vaze azt se tudtam sirjak v örüljek, aztán megláttam a tanktáskát, amit most sokáig nem fogok használni,hát gondolhatod!
Gratula a srácoknak, nagyszerü siker ez, Europából csak a Magyarok vannak 4 között!
itt vok
én magyarul,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Szasztok! Mindenki zabál görögül? Én speciál a rántotthús, pöri, töltött káposzta, halászlé vonalon vagyok életképes!
itt is jóestét!
Kedd! Este 18 órakkór Bp.VI.ker Eötvös utca 58. (?)
Dimitriosz vendégló!
GSR 600 Klán étkezdéje!
Aki jön, aki nem, megyünk!

1, Gekko, partedlijén a "Klán Kedvence"
2, fndi, partedlijén "Szilvi kedvence"
3, Szilvi, partedlijén "Mama, Imádlak, aláírás: fndike"
4, Grhrisztosz, partedlijén "Nagy Görög Motoros"
5, Grhrisztoszné, partedlijén "Mama hol vagy?"
6, Nopara, partedlijén " Villámkezű motoros"
7, Noparáné, partedlijén "Parafönök"
8,Oldklu, partedlijén "Ezsildi rabja, Szabadságot!"
9, Ezsildi, partedlijén "Egy túrót, nem szabadságot!"
10,
11,
12,
Ez a szám nem szám,babonás vagyok!
14,
15,
Mindenkit szeretettel várunk, ha ídőd éd kedved, meg pénzed van, mert aki utoljára jelentkezik, az fizet. (Magának!)

Én húzok vissza, az nagyon tetszett!
én is szúndiztam délútán
Beléd is, nagyon döglöttem a hálóba, most szedegetem össze magamat!