Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motoralkatresz.eu
Sziasztok!
Elérkezett a kormánycsapágy és a lánc cseréje!
Tudtok ajánlani olyan helyet ahol meg tudnám rendelni hozzá az alkatrészeket?
Köszönöm!
Ezt itt már ajánlották:

https://m.ebay.com/itm/Pairs-F...

Még mindig jó vétel? Normál használat a cél, nem üveghangon menni.
Szia

50e/ db új brembo
46e/db új ferodo ha érdekel!
Sziasztok!

Beléptem a klubba egy ilyen szépséggel. Kérdezném, hogy a horror árú első féktárcsa helyett mit tudnátok ajánlani nyugodt szívvel?
Képek,adatok nélkül nehéz lesz!
sziasztok!
Gsx 1400 am eladóvá vált.
Ha valakit érdekel.....
Akkor szuper lesz! Majd tegyél fel képet róla! Köszi. :-)
Szia.Az ülés folyamatban van , jövő héten viszi a posta és másfél hét múlva jön vissza .Azok csinálják akit ajánlottál.
Az üléssel mi lett?
Szia. Az enyém nagyszerű állapotban van,szép is. Nagyon tetszik,de valahogy nem mozgat meg belülről úgy mint a GSX. Talán belejátszik,hogy közben nyakproblémáim lettek,és ebben az állapotban nem tudok vele menni a fejtartás miatt. A GSX-el ez nem lenne gond. Szóval vegyesek az érzések,de már tudom,hogy nem véletlen a kultikussága! Az enyém nem széria,brutál erős,mégsem idegbeteg,okosan kezelve,hihetetlenül finom! A futómű leirhatatlanul jó. Szóval nagyszerű gép,akárcsak a GSX!!! :-)
Mi a véleményed , megérte váltani? Nekem volt 1 hónapig busa , de az nem volt jó állapotban. Kíváncsi lennék.Köszi !
Nekem is.
Hat igy asse fogom tudni hova mennyek majusban
Mennyi távtartónak kell lenni a hátsó tengelyen?!(baloldalt egy kis cső jobb oldalt egy tányér?!)
Mert amikor húzom meg az anyát legalább 3-4 millimétert összehúz a lengővillán!!
Szar!
Mi van a forummal ??? Lipa
Gumicsere (pr2)+fékbetétek,(fer.plat).+olaj+szűrők.Na meg névre írva biztosítás!
Egy kisebb vagyon!!
Kezdődhet a szezon!
Na végre még egy tesó!
Majd írd meg az időpontot a GSX talira!
Remélem el tudunk menni majd!
Köszi!
A tiéd is!