Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Egy nagyon nagy segítséget szeretnék kérni tőletek. Vettem Givi hátsó doboz tartot a GSX re. De egyszerűen Givi Pl 527 oldalkonzolt nem talalok. Tudna valaki segíteni hol tudnék ilyent venni? Mindenhol megnéztem
Ezért náluk vettem meg!
"Kedves Ügyfelünk! Telephelyünkről csomagja elszállításra került amit következő munkanap a Fáma Futár fog önnek kézbesíteni. Köszönjük , hogy nálunk vásárolt!
Motostyling.hu - A motortuning portál"
ago
Melyik bolt az?
Már a második helyről rendelem mert az elsőn a fülük botját sem mozdították megrendelés után három nappal!
Motoros barát boltos motorosokért boltjában!
Miért nem inkább zöldség boltot nyitottak!?
Szívesen!
Köszönöm!
Sziasztok!
Rendeltem fokozat kijelzőt!Meg tudná valaki írni,hogy hol találom a csatlakozási pontot a motoron?!
Köszönöm!
Na, legalább van itt pár új komm ent!
Köszönöm! Nektek is Mikikém!!!
Boldog karácsonyt midenkinek
Köszönöm!
Szia!
Ára?
Suzuki új bukócső eladó. Nem krómozott, teljesen egyedileg teljesített rendelés, exkluzív Polyurethan bevonat (teljesen alu oldaldekni szín). Ez nem fog szembe jönni az utakon.
Ott sajnos csak egy bitang régi használaton kívüli regem van, de bekukkantok.
Mivel nem vagyok nagy Face rulez, ott hol találom meg a topikot?
Van egy ilyen is: http://uj.gsx1400.hu
Mondjuk a pörgés itt sem túl nagy. Legtöbben a facén nyomják. :((
Ez mindíg.
Mindig ilyen kihalt ez a topik? Kawasból jöttem, remélem hamarosan itt is pörgés lesz.
Sziasztok!

Készítene nekem valaki egy képet a hátsó rugóstag felső részéről (tehát a felső felfogató csavar-rezgéscsillapító alátét-rugóstag-alátét-váz) helyzetéről a menetirány szerint hátulról mindkét rugóstagról? Arra lennék kiváncsi, hogy nektek hogy áll a rugóstag, milyen hézagok vannak a váz felőli alátét és a rezgéscsillapító alátét között. A szilent belső fém gyűrűje ugye koppra végig ér a kettő között, de a rugóstag felső íve ennél vékonyabb. Szóval nektek melyik oldalhoz van közelebb? Remélem sikerült érthetően leírnom.
Köszönöm!
Nincs mit!
Köszönöm!