Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És aki nincs a facebook csoportban?
Köszönöm
Rendben!
Továbbítottam a szervezőknek Facebook-on.
Sziasztok!
Én sem vagyok face-s, de szívesen mennék :-)
A 2017-es szezonnyitó bocis találkozó április 14-én lesz Sárbogárdon. A szervezők még dolgoznak a programösszeállításon. Aki jönne és tudja, mindenképp jelezze szándékát facebook-on a csoportban.
Elkészült az ülésem , emeltek rajta 5 cm-t remélhetőleg megoldódik a problémánk és a nejem nem csúszik a nyakamba .
Az ár teljesen korrekt az ajánlatban szereplő 7000 huf , a minőség is több mint jó, tehát az olcsó ár nem gányolást takar
normálisan meg van csinálva ! Ezek szerint így is lehet
Helló helló!
Holnap lesz elérhető minden fontos és végleges infó a találkozóról. Meg fogom itt osztani.
Nagyon szívesen! :D
Koszonom Mr. Godzilla! :)
Hali én sem vagyok fent a facén szóval ha kialakulnak a részletek a találkozóról akkor itt is osszátok már meg lécci.
Ok, akkor jelzem ott, hogy jösz :-)
Nem vagyok...ezert en itt tajekozodom... :)
Facebookon fent vagy?
Szuper! :) Akkor jelentkezek, ha lehet. :)
Koszonom!
Jelen állás szerint nagyon úgy néz ki, hogy április 14. , ami péntek, de elvileg munkaszüneti nap. Holnap hozzák meg a szervezők a végleges döntést.
Szia,
Mikorra tervezitek a tavaszi talalkozot? :)
Koszonom.
Gratula!

Ha nem vagy még tag, jelentkezz a facebook csoportban. Lesz tavaszi szezonnyitó találkozó. Várunk!
Sziasztok!Két hete vettem egy 600- ast,arra lennék kíváncsi hogy olajat hűtő levevős kiborítós,vagy csak simán cseréljek....
Szia!

Tasi mester nekem szelephézagot és karbi szinkront 30-ért csinált tavaly. lepucolta a blokkot és átkente a bovdeneket, plusz állított, ahol kellett rajtuk.
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy 99'-es GSX600F szelep hézag állítása lapkás, vagy csavaros?
Valamint, hogy megközelítőleg milyen áron csináltak szelephézag állítást, illetve karbi szinkront?
Köszi!
üdv,
dkukacni
Nekem is olyan lesz, remélem :) Políroztasd fel !
Szerintem tök jól néz ki :)
Engem is érdekelne a felni fényezés. Nekem valamelyik előző tulaj a gyárilag fekete felniről a két szélén leszedte a fekete festéket...nem lenne rossz, de azért nem is az igazi.
Lenne esetleg valaki aki fényezett már ezüst színű felnit feketére? Ha igen, akkor érdekelne milyen alapozót használt!
Írtam!