Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ütlegelés nem segített. Viszont 3 óra alatt újra fúrtam és vágtam mindet. Valaki már mókolta előttem, mert a hengerfejen is látszik, hogy már síkolták.
Sajnos nem igen segít a ráhegesztés sem. Ès vigyázni kell, mert van olyan felöntés, amelyik bereped, letörik. Olyanból is példányom, csak most nincs képem hirtelen róla...
Teljesen normális! :-)
Egyetlen ellenszere, az ütve csavavarozó. Addig kell püfölni, még meg nem indul.
Sokaknak meggyülik vele a baja...itt egy példa a képek között. Levágták a leömlöket, hogy tovább tudjanak lépni...Kilora vettem meg a hengerfejet...óvatosan ki lehet fúrni, jó esetben vissza lehet vágni az eredeti menetet, vagy menetjavitóval kell helyrepofozni. 1 napot simán el lehet vele tölteni...
Sziasztok! Ugye az tök normális, ha a 600 F-en a kipufogó csavarokból, 6 beletörik a hengerfejbe levételkor?
Tolattyunak hivjak. Suzuki markakereskedes: pl rodeo ride Kecskemet...
De jellemzoen nagyon draga... szoksor egy jo allapotu bontottal sokkal jobban jarsz.
Melyik tipus evjarathoz kell?
Üdv.
Annak a műanyag valaminek mi a neve és be lehet e szerezni valahol, ami a karburátorban van és a vakummembrán mozgatja föl le? Ebbe van alul a suber tű.
Üdv mindenkinek!
Nemrég vettem egy 2000-évjáratú 'bocit'.
Ami kicsit meglepett hogy az oldaltámasz mennyire engedi dőlni a motort. Nincs elhajolva vagy sérülve.
A középtámaszra húzva próbáltam kicsit oldalirányban megmozgatni de nem tűnik vészesnek a mozgása.
Kell emiatt aggódni vagy ez ilyen?
Sziasztok! Költségmentes GSX 750 F-et keresek Soltvadkerttől lehetőleg nem 200km-re 5-600.000,-Ft között. Esetleg tudtok ilyet? Köszi előre is!
Azt az 1 percet?
https://www.partzilla.com/prod...

Ugyan annyira siettel hogy meg egy evjaratot sem irtal..K3 nal nem egyezik.
Kösz! Ezt akartam megúszni, azért kérdeztem, hátha valaki csinált már ilyet.
Az idomba bele van öntve a szama. Vagy eloben osszevetitek, vagy alkatreszkatalogusba megnezed.
Sziasztok! A 750-es idomjai jók a 600-ra? Köszi!
Ha az alattad levo 2 posztot elolvastad volna...;- D
Sziasztok valakinek nincs egy eladó gyari dob? Karcos meg nem túl szép is érdekel, nem arany árban..
srácok szinkron gumicsöveket hova kell csatlakoztatni?
Azok a szinkronizáláshoz kellenek. Szokott lenni rajtuk egy gumisapka. Konfigurációtól függöen az egyik rá van kötve a benzicsap vákuummebránjára.
(Néha szoktunk rá tenni egy csötoldást és úgy dugozzuk le, hogy szinkronizálásnál könnyen rá lehesen csatlakozni, mert elég szopatós az elrendezése.)
Üdv mindenkinek!
Suzuki gsx 750 f (2002) az alany,valaki megtudná mondani a képen jelölt csövek hova mennek? Köszönöm
A belső hengerek hűtése miatt van.
Ahol a tű feljebb áll ott több az üzemanyag.
Hali, tudja valaki hogy hogyan lehet lenullázni a km számláló, mert megtelt , 1999 gsxf 750.köszi.
Sziasztok!
Most takaritom a karbimat 1992es gsx750f es azt latom hogy a ket szelso karbiban a tuk eggyel feljebb allnak. Ergo kevesebb benzint kapnak. Ket kozepso eggyel lejjebb. Ez vmi tapasztalati beallitas leghuteses suzukinal vagy allitsam egybe oket?
Koszi
Ez még ugyan ősszel volt, és nem volt 1szerű
Szia!
Első-hátsó féktárcsák érdekelnének. Helyileg merre?
Szia. nekem van eladó dobozom