Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi történt?
Köszi de jelenleg a járás is nehezen megy, nem hogy motorra ülés. Másrészt márkatalálkozón idegen típussal megjelenni (pláne ismeretlenül) illetlenség.
Hali! Holnap eljössz az itt szervezett találkozóra? Jó arcok mindig beleférnek a keretbe motortípustól függetlenül!
Én meg vagyok győződve róla hogy ez a korral jár. (mindjárt 40 leszel )
Oké!ott leszek
Szia! Ha gondolod gurulj le a dunaújvárosi mol kútig. Mi ott leszünk a haverral 9:15-re.
Szia!
Rendben! Szuper!
Úgy készüljetek, hogy néhányan maradunk sátrazni. Lesz piálás és szalonnasütés is!
már régebben be van zárva ha jól tudom..
Sziasztok!A kérdésem csak annyi lenne,hogy a hatos úton jöttök?Mert akkor én becsatlakoznék az adonyi molkuton kilenc körül.
Heló!
A vasárnapi talihoz... .
Egy haverommal két bocival becsatlakozunk a csapatba a Dunaújvárosi Mol kútnál. Ismerjük a környéket,ha segítség,info kell valamiről álok rendelkezésre.
Sziasztok,

esetleg tudjátok Egerben mi történt a Dynamic szervízzel?
Be akartam menni múlt héten, de már csak zárt kapuk fogadtak.
üdv
Attila
Szia, mar csak bal oldali van...
Csuuucs! :)
Koszonom szepen minden "nem feszbukos" neveben! :)
Ott tali. :)
Udv,
Bagg
"Na tehát akkor, azoknak, akik Budapestről jönnek illetve Budapesten keresztül vezetne az útjuk majd a vasárnapi talira, itt hirdetem a közös találkozási pontot, ahonnan együtt indulhatunk! Íme a részletek:
Találkozás helye: Érd, TESCO parkoló, a Shell kút környéke
Gyülekező: 8:00-tól
Indulás: 8:45-kor
Menetidő: Kb. 1 óra 10 perc
Menettáv: 80 km
Aki reggel még szeretne tankolni, vagy bedobni valamit a bendőbe vagy a tüdőbe, azt indulás előtt, az a Shell kúton megteheti. Az útvonal végig NEM FIZETŐS szakaszon vezet.
Külön kommentet nem kell ide írni annak, aki ehhez a gyülekezési ponthoz szeretne jönni, az egyetlen kérés az, mindenki úgy tervezze meg az időt, hogy legkésőbb 8:45 körülig odaérjen a gyülekezési pontra (lesz azért némi plusz várakozási idő, nyugi). Ha valaki sokat késik, az lehet hogy lemarad, de akkor majd találkozunk a Patkó csárdánál, Sárbogárdon. Uff! "

https://www.google.hu/maps/dir...!3m1!1e3!4m18!4m17!1m5!3m4!1m2!1d18.9229707!2d46.9912352!3s0x474219ed3bf91285:0xc6729f51b66fddc6!1m5!1m1!1s0x47420b7b6bf0f9ed:0x51e2557234899572!2m2!1d18.6034866!2d46.8997647!2m3!1b1!2b1!3b1!3e0?hl=hu
Szia,
Koszi az infot. :)
Legyszi majd ide is irjatok ki a Pesti talalkozo helyet es idopontjat.
Koszonom. :)
Heló! Igazad van. Kénytelen voltam megcsináltatni a defektet, mert a motor kell és az a gumi nem volt raktáron. Az újat megrendeltem.
Szia, ha még megvan, érdekelne a jobb első :)
Jobb első
Sziasztok
Jobb oldali sárga indexbúra kerestetik , akinek van eladó, ne tartsa magában.
Most tényleg egy 30eFt-os gumi, ami már félig elkopott - ezért érdemes kockáztatni az életed?
Hali! A garázsba tolás közben vettem észre milyen @ar erőben vagyok! Aztán rájöttem csontra leengedett a gumi. Akkor fedeztem fel a defektet. A futófelütet közepe és a széle között van a sérülés.
Kérdés leengedett-e az a gumi ? Elméletileg motorgumit nem javítunk ,de a gyakorlatban ha kicsi a sérülés és szerkezeti károkat nem okozott meg lehet javítani .
Ha oldalfali sérülés akkor nem javasolnám a javítást inkább a cserét, a nagy sebesség miatt nem biztonságos !
Üdv. Mindenkinek. A mai motoros túra alkalmával egy vékony lemezdarabot találtam a hátsó gumiban.
Még egy szezont elmenne a gumi szeretném megjavítattni. A kereket már kivettem,holnap Budapesten járok esetleg tudnátok e javasolni műhelyt ahova érdemes menni?
A válaszokat előre is köszönöm!
Heló! Ok. Köszi! A végeredményt azért légyszíves oszd meg itt is. A facen nem vagyok fent.
Oksi köszi, remélem azért majd egyszer összefutunk a Balatonnál vagy máshol !