Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké!
Ha hazaér a szerelőm körbenézünk a műhely feletti padláson lehet hogy lesz ott egy két cucc. Majd írj rám ha kész a kívánság listád aztán megnézem mi van odafent.
Tartóssága miatt esett rá a választás. Meg alapból egy nem rossz vétel volt. Németből hoztam egyébként. Itthon tényleg nem nagyon találtam. Ha esetleg újakat kell vennem sem tragédia. De azért 1-1 helyre beírok, hátha van valakinek ez-az.
Hát itthon nem lesz hozzá könnyű sem alkatrészt sem pályázással kapcsolatos dolgokat beszerezni hozzá, hacsak újakat nem veszel! Pályán ritkán látni K9-L1 1000-et, de L2 1000 től is! Nagyon kevés van belőle itthon, K7 vagy K5 1000 hez képest, ez nem azt jelenti hogy rosszabb motor tőlük, sőt jobb motor, a K5 vagy K7 1000-től! Szerintem!
Hogy jobb e, azt csak jövőre tudom neked megmondani 1-2 pályanap után. De várom már. Kawa is meg van még. De egy ismerős lehet megveszi, mert utcán most nem szeretnék motorozni....de majd meglátjuk hogy bírom...
Hogyhogy suzuki jobb mint a kawa.
Sziasztok!

Vettem egy L0-át pályázni. Pár dolog majd kellene hozzá a télen szép sorjában. Egy tartalék hátsó kerék, blokkvédő elemek, brembo rcs főfékhenger, gyorsváltó. Utóbbi kettő nem tragikus, ha nincs.
Mert akkor majd később lesz új max.
Írtam
Sziasztok.Van egy eladó gsxr1000k5 k6 elsô teleszkópom párban, ha valakit érdekel... Hibátlan
Gsx-R 1000 K7 első féknyergek eladók. Teljesen felújított a betétekkel 1 Pályanapot motoroztam. 35000ft
Üdv van egy eladó Dynojet Autotune power commander 5 höz olcsoban.
Írtam! :)
szia, van lampam, indexem es nehany idomom
Eladó váltóelektronikám. Kb 200km ment pályán jelenleg levegős váltó helyetesíti ezért eladó! Bolti ára 170.000ft én 80.000ft megválnék tőle
K4 1000-hez eredeti szelepszár szimeringek,egy garnitura.....dupla rendelés miadt megmaradt.....eredeti ár 34000Ft........15000Ft-ért vihető.....mégegyszer,eredeti japán nem utángyártott
Eladó K7 Gsx-r 1000 re teljesen felújított féknyereg+fékbetét 2 pályanapot futottam vele. 35.000ft. Lecserélem R1 nyeregre ezért eladó.
Prop-tech nél van. Elég jó is és be is rakják.
K5-re
Srácok! Valaki esetleg nem tudod, első lámpát, hátsó indexpárt illetve, idomszettet? Pluszba lenne még egy eladó pályaidomszettem is. : )
Sziasztok!
Keresek ülést gsxr 600/750 k6-k7 re. Téli barkácsoláshoz kellene, szakadt vagy szivacs nélküli érdekelne elsősorban. A műanyag maga fontos.
Hátha porosodik valakinek a polcán egy....
Valakinek van eladó gyorsváltó emberi áron? 2003-2004 évjárathoz
Van egy felesleges váltóelektronikám. Eladnám ha esetleg valakit érdekel. 80.000ft
Plusz érdekelne a hátsó indexpár meg a hátsó ülés is! :)
Szia! Milyen árba adnád a gyári idomokat?