Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi ;)
Az volt a terv ha ez sem jön be akkor leszarom és majd jövőre nekifutok megint.
Nem is feltétlenül a motorok állapotával van a baj hanem a hozzá belőtt árral és a hazudozó eladókkal.
De ezt egyenlőre jó vételnek érzem, remélem így is marad.
De sikerült találni, másnak ez évekig nem jön össze!
Annyi felé jártam az utóbbi pár hétben hogy már kavarom a dolgokat
Akkor nem tudom!
Bassz...bocsi Nyíregyházáról!
Akkor ez azt hiszem tudom melyik fórumtársunké volt.
Manualt már kaptam is már csak kati helyére kéne egy összekötőcső.
THX!
Igen. Köszi!
Mint én!
Szép!
Szolnokról vetted? Egyébként szép gép!
Van valakinek K7 service manual-ja? Már nem találok letölthetőt

Esetleg valakinek egy kati kiiktató összekötő csöve amitől megválna?
Köszi
Balesetmenteset!!!
Már most imádom!
És újra Giki tulaj vagyok.
Találtam egy szép K7-est.
Sziasztok!
Eladtam a gépsárkányom, lehet még megbánom mert nagyon patika volt de fiatalabbat szeretnék.
Ha tud valaki eladó Gixert K7-től az szóljon!
Használtautón jelenleg fent levők nem jönnek be, 1.8-ért borulásmentes szépet szeretnék és nem 50e km-el, illetve ha borult, újrafényezett, tákolt az sem baj de értelemszerűen olcsóbban.
Azért azt még ideírom hogy elcsábultam, mert még a B-Kingen gondolkodom, már írtam emiatt a BK topikba is.
Amelyik előszőr szembejön és szerelem lesz, vagy jó vétel az a nyerő.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Tudna valaki linket küldeni, hogy honnét tudok magyar kézikönyvet letölteni ? GSX-R 750 k8-L0-hoz kellene!Köszi előre is!
Zé kapi:
Szia.ha még aktuális az összekötő cső keresés és nem találtál én a Janó-Dob Kft-t ajánlom figyelmedbe. Igaz ott kell hagyni a motort pár napra(vigyáznak rá és sokkal drágább autók állnak náluk mint egy motor), de profin hajlítanak-hegesztenek összekötő csövet is. Én már több motoromra gyártattam velük és igényesen dolgoznak! Nehéz elérni őket,többször kell próbálkozni. http://janodob.hu/
üdv