Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

K3 nem szondás.
Ha rajottok mi a fasz a hiba, ird mar meg ide mi volt kérlek!
Gsxr 1000 K7-től Arrow Gp Vadiúj Sportdob pár eladó listaár fele alatt,110eft.
E szabvány,Db killer,közcső rajta.
Tel:70-3179083,üzenetet nem figyelem.
De ez K3, abban még nincs szerintem
Nekem ugyanezt csinálta. Lambdaszonda fűtőszál zárlat volt.
biztos hogy nem a sztender, ha 3500-as fordulaton megyek folyamat 10km-t, semmi gond, viszont ha elkezdem nyujtani, 4 folott random megall, es gazt tartva 4000-nel jon vissza a gyujtas, telsejesen mindegy hogy hanyadikba, lenyeg hogy 4000 folott
Szerintem is stender kapcsoloja. Erősebb rugot szoktak ratenni.

Ha beazott volna az ecu csati az nekem azt eredmenyezte hogy folyamatosan búgott az ac pumpa es be sem tudtam indítani.

De akar be azas is csinalhatja, de inkabb tenyleg a szender kapcsolo. Rezonalas, vafy nagyobb uthibanal kicsit lenyiliknpont annyira hogy a kapcsoló jelezzen es annyi időre csinal egy ilyen hibat.
Oldalsztender jeladó...
Köszi, megnézem őket, kíváncsi vagyok
Beázott motorvezérlő csatlakozó. Szokásos. Vagy a bal idom alatt a nagy csatlakozó ázott be. Esetleg a testkábel a blokkon.
nem, azzal kezdtem...
akku saru nem laza?
Hátha valaki járt már így. K3 1000, menet közben megáll 2-3 másodpercre, utána megy tovább, műszerek mintha a gyújtást levettem volna. Csak 4000 fölött csinálja, egymás után folyamatosan, használhatatlan. Ha valaki járt már így, privátban üzenjen...
Nagyszerviz után várja a tvaszt
0620 332 48 11
Sziasztok.
Ha valakit érdekel Suzuki GsxR titanium kipufogódob Denso vezérlővel.megkimélt állapotban.
Telefonon vagy emailben keressen meg egy méltányos árajánlattal.Koszonom
Sziasztok!
Keresek K7-re hátsó kereket, féktárcsával, fekete színben, hibátlan állapotút.
Sziasztok!Valakinek egy K7-K8-as egy szezont használt mosható BMC sportlégszürö.Ára:10000ft.A múltkor hirdetett alkatrészek pedig már nem aktuálisak(elkeltek)
Sziasztok.k9 1000 magyar kézikönyv valakinek?
Az löhárom nyilván jobb. Ha abba sincs még a ABS akkor azt venném, ha van, akkor nem.
Sziasztok. Gsxr-1000 k9 l1 vagy l3 szeretnék venni
K9 l1 ugyan olyan jò ?pl futòműve . L3 -ròl nem találok véleményt . Ha valakinek van k9 vagy l3 gsxr -re az ìrja meg légyszi a potiziv meg negativ tapasztalatait.
Sziasztok!
Keresek K1-K2 GSX-R 1000-hez másodlagos TPS-t.(esetleg komplett injektor sort)
Sziasztok március április felé szeretnék motort vennni pályagépet az se baj ha nem papiros 2009 es évjáratól esetleg valiknek itt a csoportban?
Eladó K7-K8 Gsxr 1000 bal oldali oldalidom plusz jobb oldali alsó fekete ekeidom.Ára:20000 és 10000 ezer ft
Eladó 2007-2008-as GSxr 1000 gyári dobok összekötövel.Az egyiken van egy enyhe horzsolás.Áruk 15000ft.