Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+ oldalkocsi
Utánfutóval hülye!
városban 50, országúton 70
Minek? 60 felett nem szoktál menni
Az addig oké, csak a rugóját is nézd meg mert elszokot gyengülni és te azt nem veszed észre. Menetközbe kis, nagy úthibáknál a stendered kibillen és a kapcsoló bont épp annyira hogy csinál egy gyors gyújtás szakítást.
Nekem dupla rugo van betéve hogy stabilan tartsa az oldanstendert.
Ha az eldőlés érzékelővel oltódik el a motor ki írja az fi hiba kódot és villog az olaj lámpa! De nekem mikor megáll az órán semmi változást nem látni! Gyújtás kapcsoló ellenőrizve de semmi jele hibának! Ha van még ötlet ne tartsátok magatokban! Előre is köszönöm
a kormányon a leállító gomb? Test kábel?
Lehet a gyújtáskapcsolóból kijövő vezetékköteg is,tőben,vagy ahhoz közel.
Akkusaru is lehet
Oldalsztender kapcsoló ellenőrizve de sajna nem az! Eldőlés érzékelőt ellenőrzöm
a nap folyamán! Köszi a válaszokat
Gyanus hogy az.
Esetleg az eldőlés érzékelőre is rá lehet nézni.
oldalsztender kapcsoló?
JHello mindenkinekLenne egy S.O.S kérdésem mivel itt szerbiában senki nem tudja mi lehet a baj! Suzuki gsxr 1000 2004 motorról van szó! Ami menet közben megáll! Néha 150km eltelik mire megal néha csak 10! És mikor megáll kulcs elfordít aztán vissza és mintha semmi sem történt volna! De néha mikor nem áll meg teljesen mintha egy pillanatra nem kapna benzint aztán durran egy nagyot és megint megy tovább! Az óráján senmilyen hibakodot és semmilyen áramszünetet nem mutat! Az lenne a kérdésem hogy maga szerint mit kellene cserélni vagy ellenőrizni hogy megtaláljuk a hibát! Remélem érthető ahogy leirtam! A választ előre is köszönöm! Üdv Krisztián
Dolgozik rendesen a fék, csak nagyon érzékeny a fülem minden kis cicergesre, kattanásra stb. .
Mondjuk múlt héten átment a szigorított KPM-n (nyitott rendszer db , meg a rendszám állása nem tetszett nekik), Szal. nem lehet olyan nagy gebasz...
Ha csak hangja van még nem kell kidobni.
Szia! Nekem volt ilyen gondom, mesterember elvállalta,kifizettem,egy hétig sem volt jó.
Tárcsacsere oldotta meg:(
Köszi. Akkor még utánajártok h. Is van ez
Elvileg létezik hozzá szegecs felújító készlet, de ilyet én meg nem cseréltem, fogalmam sincs, mennyire jó ez.
Megkövetlek Uram! Jobb oldalon tényleg picit lötyög erős előre-hátra molesztálásnál... Félnótás Öcsém az SV tárcsáit macerálta... (tehát lódítottam megnézETTEM ) Ezt a hibát szokták orvosolni, vagy tárcsacsere?
Köszi a tippet! Megnéztem nem lóg az sem. De az tuti h. Szeptemberig ki nem veszem a telókat emiatt
Vagy a szegecselés kattog a tárcsán. Nézd meg, nem lóg-e a féktárcsád a szegecseken előre-hátra !
Sziasztok! Vettem egy K8-at és erős elsőfeknel 3-4 kattanást hallok. Elvileg kormánycsapágy cserélve volt az előző gazdinál, megrángattuk jónak tűnik... műanyagok nem lógnak, nem ér bele sehova semmi. Lehet gátló probléma?
Sziasztok.Elado K7-8 hoz BMC mosható alig használt sportlégszürö 10-ezer Ft,plusz jobbos-balos gyári összekötöcsövek vadi újak 10-ezer ft
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy akinek van vagy volt 2011-es gsxe ezrese annak mi a véleménye tapasztalata vele? Jövőre szeretnék vennék k9-től l1 vagy még talán l3 belevér. A segìtséget előre köszönöm!:)