Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, helyileg merre van?
Lábaddal mi lett?
Halihó! Suzuki gsxr 1000 k3 k4 hátsó ülés, új. 10.000 Ft.
Sziasztok,
K&N sportlégszűrő eladó K1-K4-ekhez jó!
10e-ért vihető.
Én gyártattam a K7-re oldaltáskákat, konzolokkal
Rosszúl csinálod. Tura motorosokkal kell menni és az ő táskáikba kell pakolni a cuccaidat! Sportmotorosok máhás csacsijai.
Most találtam egy tök jó nyeregtáskát is. El fogok menni és rápróbálom mind a két megoldást (gyorscsatis tanktáska, nyeregtáska) mert szeptember első napjaiba megyünk Alpok túrára és nem akarok hátizsákot a hátamra.
Nem lesz az. Több mint 10 éve van olyanom, és most is szép a tankom. A tankbőrön belül van benne filc cucc.
Találtam tankgyűrűs gyorscsatlakozós tanktáskát. Ez lesz a számomra ideális megoldás.
Alatta nem lesz karcos a tank?
Bagster tankbőr és táska.
Legjobb cucc.
Givi vagy motech tanklock taska,van egy halom fele.
Srácok, sportmotor léttére sokat fogok túrázni a motorommal és sajnos csak a legutóbbi túra alkalmával szembesűltem vele hogy mágneses tanktáska nem áll meg a tankon. Hátra vettem egy nyeregtáskát de az nagyon pici. Ti mit ajánlotok megoldásként?
Válaszokat köszi előre is.
Mindig bukkan fel jó is. Molyoltam én is eleget, tedd csak fel a géped azt ha elvinnék add el.
Nem, még nem is hirdettem. Későn határoztam el magam, hogy kellene egy újabb gép. Most meg már minden jót elvittek.
Elkelt a ciberéd? Egyik nap láttam nagyon ki volt készítve a ház elé.
Üdv Mindenkinek!
Szerintetek ez eredeti vagy kínai idom, vagy miről lehet megkülönböztetni?
Szemezek vele, hahun van fent.
Üdv,
10 évig egy K5-ös 750esem volt, imádtam. Jött a gyerek és lecseréltük egy 1250SA-ra...hát mit mondjak. Nem egy élménymotor 2 év után se.
Vissza akarok ülni egy GSX-R 1000-re. Ami szóba jöhet az K3-tól K8-ig. Ti melyik évjáratot választanátok? Köszi előre is.
Szia,
Van ram air csövem. Karbon mintás meg olyan is amin nincs minta. Szerintem köteglefogatóm is van. A tartalék váltókaromat elvitték rég.
Sziasztok!

Keresek k2 1000 baloldali karbon mintás ramair csövet illetve váltókart. Plusz esetleg a váznyak mellett jobb oldalt a kábelköteg rögzítő kis fület amit egy csavar fog a vázhoz.
Sziasztok! Valakinél nincs elfekvőben egy fékpedal? K8as (7végén mennénk gurulni, de ma jól kipróbáltam... :S)
Kúposra, mert az nem verődik be.
Ez így van.
Járművek önindítóinak keféit is forrasztjuk felújításkor.Normál használatkor semmi gond.De ha tekertetni kell percekig,akkor leolvadhatnak,de az már 200+ celsius.
Ford mondeo 2.0tdci indítómotor áramfelvétele indítózáskor 240-260 amper.
Kormánycsapágy kérdés mire érdemes cserélnem . Gyári sima golyósra,vagy kúposra? Valaki érez különbséget ? Ugye a golyós könnyebben indul meg ,?illetve beszorulásra kevésbé hajlamos.