Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Vagy csak én értettem férre? Hát milyen vagyok!
ha huzatod lightosna kb 6 e ig ott meg rántasz neki annek simán emelkedni kell
Haveromnak volt, mentem is vele, az brutál amit azzal a mocival müvelni lehet,
Én beérem a 750el is.
folyamatos gázadásra nem emeli el
szerintem is...nemrég cseréltem levegöszüröt meg gyergyát...a szürö már nagyon geny volt,ma állitottak egy kicsit az elektronikán
Ha érzed az eröt csalogasd ki, annak fel kell állnia.
itt vagy K.K.?
ugy érzem erö van benne, de szeretnék vkit aki már ismeri ezeket a gépeket és tudja mit tudnak...
jo lenne ha kipróbálná vki...mert lehet én vagyok kicsit gyengéd vele
Szia! megmondom öszintén nem tudom... Pesti vagy?
Szeva!

Nem tudom miért nem emelkedik az eleje a tiédnek !Nekem is k1 es gixxerem van ,de nekem egy sima gyors gázadásra ágaskodik .Nem lehet hogy hosszú áttétel van a tiéden?
halló?
és milyen gázadásra?
nekem egy k1 1000-em van
elég gyengusznak érzem...ötlet?mikor kéne hogy az elejét megemelje...nekem még egyszer sem sikerült
Sziasztok!
van vki?
Köszi, megoldódott a dolog. Kivettem a léptetőmotort bowdenestül, fojtószelep-szenzort cseréltettem, fékpadoztattam. Az eredmény: 167,8 lóerő, 120,4 Nm Nem rossz egy K1-estől...
he le van zárva az exup szelep akkor 6 ezernél nem forog többet, mert fullad, de le nem áll.
én végül kikötöttem, mert a megnyúlt bowden miatt nehéz beállítani , és hibát jelez a szenzora, persze a márkakereskedésben profin beállítják, valamit rádugnak akkor szervizállásba áll be a motor, és akkor könnyen beállítják a bowdent. (de én az 1x űbb megoldást választottam :)
Szeretnék valamit kérdezni érdemes e ezres gépet venni mennyivel kerül többe egy 600-as fentartásánál?Gondolkoztam gsxr1000-ben vagy valami v2-es ben.Csak azért kérdezem mert már minden olyan drága pl:teljesítmény adó,gumi,lánc,biztosítás stb.... szeretnék egy ezrest.
Sziasztok!
Van egy K2-es Gsxr 1000-es versenymotorom.
Forgalomból kivonva,teljesen versenykész állapotra felkészítve.
Az idom egyenlőre teljesen fehér,már csak matricázni kell.
Új betétek,lánc,fogaskerék stb...
Időhiányom miatt nem tudom használni sajnos,tehát így elszeretném adni.
Az irányár:2800Euro
Ha valakit érdekel hívjon :06703257621
asszem Tesó,itt már mindenkinek van!
Sziasztok!
OFFal kezdeném,mert egy eladó 2004.Januári GSX-R1000 1.750.000.-ért,ha valakit érdekel akkor a 70/322-16-01 lehet érdeklődni!
Csao és jó széles utat!
Sziasztok!
Lehetséges olyan is hogy az alapjarat tul alacsony.Az egyik havernak szinten volt hasonlo gondja csavartunk foljebb es azota megjavult.Proba hatha.A gyari adat 1250+-50 .
Szevasztok!

Van egy K1-esem, és lenne egy kis gondom. Nagy gázfröccs után leáll a gép. Pl üresben 5-6 ezerig forgatom, leáll, utána meg simán beindul. Néha csinálja ezt, néha meg semmi baja. Hibakódot nem ír ki úgyh nem hiszem h fojtószelep-szenzor halt volna be. Légszűrő tiszta, olaj új, gyertyák újak. Egyébként úgy megy, mint a megbaszott isten, harmadikban 160-ról egykerekezik gázra. Csakhát, gondol egyet oszt leáll. Kipufogószelep bowdenjei nyikorognak, szárazok (meg szerintem szakállasak is), lehet azért áll le, mert nem tudja hirtelen zárni a kipufogót? Mi a véleményetek?
nagy ugrás, az biztos

csak ésszel
Ja és tud valaki más olyan oldalt, ahol lelehet tölteni gixxeres videókat? Köszi!