Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Az hogy a kereskedő vállal rá garanciát,az semmit nem jelent!Legalább is nagyon keveset!Az pedig hogy kiadsz 3mó ft-ot egy olyan vasért amire nincs garancia vagy csak a kereskedő által adott az nagy felelőtlenség!Szerintem ti is tudjátok hogy már nincs tul sok nyereség igy sem a mocikon mert az állambácsi zsebel rajtuk sokat!A kereskedő a hitelen keres!Tehát ha sarokba szorítják is ilyen ajánlatokkal nem biztos hogy fog tudni vagy akarni engedni az árbol!Mert hát csak vatikáni valutáért dolgozni megint nem üzlet!És higgyétek el nekem még ezeknek a fasza bringáknak is lehet gyárilag hibás alkatrésze!Láttam már rá példát nem is egyett!Na akkor meg majd jön a fejvakargatás a kereskedőknél aki 2.9-ért adja a K5-öst!!!!Szerintem...
hát ahol veszed, ott bizti van rá garancia....
Sztem majd érdekel ha egy olyat fogsz ki amin pont egy 2kilós ($) alékatrész van hazavágva....
ház=gáz
valaki irjon már higy mit lehet tudni ezekről a mocikról.... engem mondjuk rohadtul nem érdekel, h európában nem vállalnak rá garanciát, és h miért ház ha USA-import?? hm hm hm?
Ügyesen beszámítattom egy újba???
ezek durva árak.... és maga a kereskedő vállal rá garanciát???
Igen, ez az élet rendje. Ebből egy kiút van, ha ügyesen beszámíttatod egy újba. de kiszállni csak nagy bukóval lehet.
Halihó!

Jó dolog, ha ennyivel olcsóbban meg lehet vételezni a vasakat. De nem hiszem, hogy ez jót tesz majd a használt motor piacnak. Nem?
Ha ma megkapsz egy hat kilós gixxert két misiért, akkor vajon mit kérhetnek el a gépükért azok akik 2-3 éve vették zsír újonnan. 1 milliót?
Hi all.
Az X-Motor 2 év garit vállal a motorokra.
Bye
hol meg mi a neve?
Most nyilik meg egy direkt beszallito uzlet, azt hiszem meg iden beadjak a kulcsot a markaboltok es kenytelenek lesznek engedni ...
3.2 ert akartak adni a K5-ot de lehet, ha el is akarnak adni kenytelenek lesznek engedni :)
Hehe. Vegre kis valtozas a szetlopnak bennunket allapotban.
csáá all.tudok GSXR1000 K-5 eladó mmoccokat.....rendszám regadó mindennel együtt van.ar ára 3 milla de lehet hogy még csökken.ha érdekel vkit jelezzen itt a foumon és bőveben írok
Hali!
2005-ös 1000-es 2.9????????? Érdekes lenne! 3.198e lesz az ára! Ezek a 2.5-2.9-es gépek elvileg usa importok amire egész európában nem vállalnak garanciát! Ezzel kapcsolatban ki is ment a márkakereskedőknek a körlevél. vigyázzatok mit vesztek! APRÓBETŰS RÉSZ! Tudjátok!!!!Egyébként az infó márkakereskedésből jött!
Bár ne lenne igazam, de lássátok be új modell 2.9ért? kicsit bűzlik!
üdv aqua!
Az a volt COSMO, amiről írnak lejjebb ..
Szeva cimbora! A kérdésem az lenne, hogy szerinted beszámolnak-e használtmotorkerékpárt, mert nekem van egy SUZUKI RF 400-am, és ha működne a dolog akkor befizetnék egy k4-es 600-ra, már ha hitellehetőségek megoldhatók?!!
Hi all.
Az X MOTO (vagy Moto X) BP cégről van valakinek infója. Egy hírdetésben ott is ilyen árakat olvastam. Pl: R6 K5-ös 2.4M Ft. ZX10 2.9M.
Hali!

Motort számítotok be?
Valamelyik márciusi kiállításon kint lesztek?
GSXR1000K5 mennyi idő alatt jön meg ha most befizetem?
Szóval a cím, ha valakit érdekel:
Cosmo Motor, 1191 Bp., Corvin krt. 7-13. (281-0031, 281-0033)
MINDEN AR UZEMBEHELYEZESSEL EGYUTT, VIZSGAZTATVA, REG.ADOVAL EGYUTT ERTENDO !!! BRUTTO, NINCS SEMMI EGYEB KOLTSEG!!!

GSX-R 1000K5: 2.900.000.- !!!!
GSX-R 1000K4: 2.550.000.-
GSX-R 750K5: 2.700.000.-
GSX-R 750K4: 2.650.000.-
GSX-R 600K5: 2.250.000.-
GSX-R 600K4: 2.050.000.-
Ütős mi?!?!!
TÉnyleg csak annyi lenne????
Regisztrácios dijjal vagy az nélkül????
A Cosmo motornál megkapod 2 900 000 Ft-ért a K5-öt
lehet
azt csiripelik a madarak, hogy 3.200.000 Ft lesz a K5-ös