Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor örülök.
50e egyben.
Üdv. Eladó ha valakit érdekel, tank + ülés gyári táska.
Köszi az infót.
Rendeltem is egyet.
Szia Laci,
Én oxfordot használok 10 éve.
https://www.google.hu/search?t.....
Sziasztok,
Gondolkodom hogy a tanktáska helyett a hátsó ülés fölé vennék egy táskát. Nem azt a fajtát ami oldalra lelóg az idom mellé hanem a mi a hátsó ülésre van lerögzítve és az ülésen fekszik fel. Van aki tud olyat ajánlani ami frankó?
Válaszokat előre is köszi.
Köszönöm!
Szia,
Most láttam:
https://auto.jofogas.hu/zala/Suzuki_gsxr_1000_k7_k8_Yoshimura_gp2_evo_sportkipufogo_kipufogo_par_102425837.htm
Igen.
Aha..nem akarsz tőlem venni valamit?
Én elszoktam előre utalni a pénzt, aztán teszik postára. Akkor én is fasza gyerek vagyok?
És előtted is le a kalappal ,hogy utólag fizettél! Ezt is illik megemlíteni
Le a kalappal H2R - Norbert fórum társunk előtt, akivel gyors egyeztetés után előre küldött postán alkatrészt, és elég volt neki az elégedettség után fizetnem utalva. Ritka már manapság az ilyen JÓ ember. Pacsi!
Szűrő elkelt
Köszönöm!
Sziasztok!
Ha esetleg valakinek a kezeügyébe akadna k7-k8 jobboldali GP evo 2 gyári yoshimura dob , kérem jelezze!06204158500
"Miért kell telefosni a baromságokkal a netet, elárulnád nekem?

Gondold át miket irkálsz ide."

Tudtommal ez egy fórum, ahová még az én félék is leírhatják amit szeretnének, de ha a mondanivalóm esetleg sérti a lelkivilágodat, akkor szaladj a moderátorokhoz és sírd el a bánatod, aztán hátha kipenderítik a szűrömet emiatt erről a felületről. Vagy hívd rám a TEK-et, vagy mittudomén, mi lenne arányos büntetés számomra.
A másik dolog meg az, hogy ha ez az egyetlen eset fordult volna elő, akkor biztos nem is izgatnám magam, de a gixxer.com-on azért lehet még olvasni hasonlókat. Persze az is világos számomra, hogy amelyik motor már kibírt egyben 10-12 évet, az nagy valószínűséggel nem vázhibás...
Ja, 1000-es gixxeren biztos lehet telót nyomkodni amúgy. Itt nem a vétkes fél kérdéses, de basszus egy ilyen karamboltól ne törjön már ketté egy pár hónapos, újonnan vásárolt sérülésmentes motor, ahol tenyérnyi helyen megnyomódik az autó lökhárítója. Amúgy meg paraszt gyerek vagyok, vállalom, tudom én magamról is, nem kell rá felhívni a figyelmemet.


"és egy akkora balesetet szenvedett vele, hogy az előtte lévő autóba hátulról belement, és annak a lökhárítója tenyérnyi helyen behorpadt"

Hmmm...mégis mekkora sebességgel ment bele, az ELŐTTE haladóba?
Hagyjuk már ezt.
A faszért ment bele?

Mert elnézte a féktávot, vagy a telóját nyomkodta, vagy, nem képes felnőni egy ilyen motorhoz, vagy kb. túlvállalta magát, vagy akármi.
Miért ment bele?
Mert nem tartotta be a kellő követési távolságot., a megfelelő sebességet és az útviszonyokhoz szükséges biztonsági távolságot, azért.
Ezért a motor a hibás?
Nem bazmeg, ezért a haverod a hibás és örüljön, hogy ennyivel megúszta.
Jó, hogy nem az autós a hibás, mert a haverod belement....
Kértetek tőle betétlapot?
Miért kell telefosni a baromságokkal a netet, elárulnád nekem?

Gondold át miket irkálsz ide.

Az vagy amit mondasz.
Ezt is gondold át.

Édes jó istenem.
Szia!

Ha még megvan, nekem kellene a sportlégszűrő. írj egy mailt a kissedem kukac gmail pont comra, vagy csörgess meg és visszahívlak 06 20 5303 666. Köszi!
32000 körül