Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy itt:
https://motoralkatresz.eu/motorok/suzuki/1000/GSXR1000_GSXR1000R/2004/
Sziasztok, Gsxr 1000 k4 gyári féknyereghez hol találók felújító készletet? Kerestem de nem nagyon találtam...
Szia Oszi, igen. Én is innen töltök le évek óta manuálokat, de ehhez a motoromhoz most nagyon gagyi minőségű pdf van itt fent. De hálásan köszönöm...
Szia,
Innen le tudod tölteni.
http://www.manualedereparatie....
szia van (ha még aktuális...)
Üdv, GSX-R 1000 K3-K4-hez kellene angol manual vagy Hayness szerelési útmutató. Találtam, de gagyi a minőség a PDF-nek.Tud valaki egy linket küldeni rá?
Köszi előre is. Vagy ha van valakinek eladó Hayness manual az is jó lenne. Köszi
Azért kíváncsi lennék a köridőkre. Csak annyit mondanak, hogy a K5 gyorsabb. Meglepő.
Sziasztok.Gsx-R 1000 K6-hoz keresek vízhűtőt.Ha van vkinek jelezze.
K3-K4 1000 -hez tankvédő (üvegszálas)
valamint első sárvédő (gyári ) jobb hátsó fül törött eladó. Jelképes összegért! Postázni nem szeretném. Helyileg Móron van.
Arashi állítható verseny lábtartó eladó GSX-R K5-K6 használva nem volt!!! Ha érdekel írj privátban.
jaaa igen....)) figyelmetlenül ovastam..... Én a kerék ki-be szerelésére aszocciálva írtam a tengely görbeségből adódó sugár irányú kalimpálást. Ha az egész eleje menetközben, olyan tempónál vibrál-ráz, akkor a centírozást és felni sérülés mentes futását kell ellenőrizni. Ezt egy gyakorlott szerelő rövid időn belül megtalálja hol a probléma.
Igen a tengely ferdeség nem okoz ilyet az egyértelmű a kerékcsapágy nincs a felni közepén 7-8 tized van benne, de hogy mitől az jó kérdés..Egy új felni lesz a megoldás.
Esetleg azt a sok ólmot 8 óránál.

Ha a tengely görbe, akkor " csak" a kerékcsapagyak feszulnek, vagy mar tonkrementek... Mivel a tengely nem forog nem tud excentrikus mozgast okozni a kerék keruletén. Ha it a kerék meg a tarcsa is a csapagy miatt kell legyen...
Szia,
Gumit, felnit, tengelyt kéne ellenőrizni szerintem.
Görbe a kerék tengelyed, az az valamikor kapott egy tisztességes ütést az eleje... De valószínüleg javítható, ezt a sérülés mértéke mondja meg...
Sziasztok! Nem rég vásároltam egy k5 ös 1000es gsxr - t, és feltűnt, hogy 180-200körül elkezd picit vibrálni az eleje gondoltam elviszem egy kiegyensúlyozásra az elsőkereket, de feltűnt, hogy megforgatva a kereket mind az első tárcsákon mind a felnin megfigyelhető, hogy üt az egész. Mint ha már a már a kerék tengelytől kiindulva ütne a kerék. Ez mitől lehet? Szerelési hiba vagy kaphatott a keréktengely esetleg? Köszi előre is a tippeket
Üdv K3-K4 1000-hez keresek gyári indexeket...
Nagyvas.hu
Sziasztok!Egy k5 ös gixxerhez szeretnék két első féktárcsát venni. Hol tudnék a legjobb áron venni? Köszi előre is a segítséget. Sajnos ráz egy kicsit fékezéskor az eleje pedig nagyon minimálisan kopottak a tárcsák :/
Sc project replica eladó mindenestül 30e, kb 80km-t volt a motoron, 60as slip on, szűkítővel 50re rámegy, nekem bazi hangos de többiek szerint nem vészes. Éjfekete plexi k1 k2 re 7000ft

Helyileg bp
Lábammal....... Robogós történet, szilánkosra tört a térdem alatt a sípcsont. Pár csavar, lemez és "konzerv csont" megoldotta. Miskolcon van az ülés. Még az enyémhez vettem, de azt elvitték. Jövőre pedig eggyel újabbat szeretnék majd.
Sziasztok! Hibátlan állapotú k5 1000es gyári rendszer eladó! Ár 60e forint!
Basszus most latom hogy irtal! Irok uzenetet!