Suzuki GSX-R 1000

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Eladó Öhlins K3-K6 első teló rugó. Fél árban 20e.
Hello! Az olajnyomással nincs gond. C46-os hibàm lett. A kipufogót szabályzó szelep. Azt mondták ki kell kötni nincs nagyobb jelentősége.
A motor kb 40-60 perc használat után teljesen random leáll.
Az hogy mennyi idő után, az függ a terheléstől, nagyobb terhelés esetén hamarabb.
A hiba előjött már menet közben haladva(50 - és 110Km/h is) de álló helyben is, le és felhajtott oldaltámasznál is.(Biztonsági körben benne van ugye)

Mikor leáll CHECK hibaüzenet a műszerfalon(azt jelenti, hogy a műszerfal nem kap jelet az ECU felől), sebesség fokozat visszajelző nem mutat semmit. Ha viszont épp túl van melegedve akkor a hűtő venti úgy marad.

A hiba elhárításához elég a gyújtás kapcsolót vagy a kill switch-et megmozgatni(OFF-ON) és utána indítható a motor. Viszont egyre gyakrabban fog eljönni ezután a hiba.
Amikor álló helyben üresben, letámasztott motornál jött elő elég volt a sebességváltó kart megmozgatni(Egyesbe majd vissza üresbe) arra is észhez tért.

Amiket ellenőriztem, próbáltam:
Nincs tárolt hibakód!
ECU csatlakozók mozgatása kontak spray stb.
Kill-Switch kitakarítása + kontakt spray a csatiba is.
Másik oldaltámasz relé
Másik oldaltámasz kapcsoló
Összes biztosíték ellenőrzése

A kapcsolási rajz innen letölthető:
https://drive.google.com/file/...

Szívesen fogadok ötleteket tanácsokat miket kellene megnézni.
Mi a probléma?
Jó móka egy köteg csere...
K5 1000 kábelköteg nincs valakinek eladó? 41G00 kódú
Ha nem oldja meg a hibát lehet ECU + kulcsszett fog kelleni így akinek ezek vannak az is írhat.
Szerintem inkább kerülendő.
Akkor ha teló plusz műszerfal csere volt, valószínűleg utolért valamit. Így megnézendő a váz, idomok, hűtő, stb.
Arany színű első telónak kellene lenni benne kék csak a fehérben volt.
Igen,vannak homályos dolgok,pl. az első teló is,de ránézésre jónak tűnik a motor, ár-érték arányban
6000km után a teleszkópot már fel kellett újítani. Zűrös a motor szerintem.
Szia,
A gomba és műszerfal nem igazán szokott elromlani, tehát valószínű a blokkban valami nem jó.
Rá kell rakni egy órás olajnyomás mérőt a jobb oldalon és megnézni. Hogyha ott nem stimmel, akkor baj van. Olajpumpa, nyomás szelep, hajtókaros is lehet stb...
Hello! K1-en olajnyomás visszajelző beinditás után is világít. De kb. 4-5x újraindítás után elalszik. Mi lehet a gond?
Hirdetik már egy ideje. Kíváncsi lennék, hogy miért cseréltek rajta műszerfalat.
Sziasztok,erről a motorról van bárkinek infója,esetleg előélet?Válaszokat előre is köszönöm.https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx-r_1000/suzuki_gsx-r_1000_abs_1_ev_garanciaval_auto-motor_beszamitas-16811400
Szia! Ugyanaz van benn.
Sziasztok!Erről az olajról halott valaki?Jo lehet busába?Jobb mint a Motul 7100.Köszönöm szépen
Sziasztok!!!
Suzuki gsxr 1000 k5 höz keresek első teleszkópot párban vagy csak alsó csúszópárt!! Köszönöm a segítségeteket!!
Elkelt
Sziasztok. Eladó első lámpa.
Ár: 50.000Ft
Helyileg Bp-Hatvan
Sziasztok! Elado k5-k6 1000 es motort keresek. Ha valakinel lenne esetleg szep es jo allapotu az keressen
Majd ha szimmeringezni kell ki lesz.De még nem tudom honnan lesz hozzá becsúszószár.
cseréld ki