Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Szép jószág! Sok örömet egymáshoz!
Köszönöm
Használd egészséggel, vigyázzatok egymásra :D
Üdv Mindenkinek ! Tegnap végre átvehettem amiről régóta álmodtam . Remélem hétvégén jó idő lesz és több mint 1 év kihagyás után újra találkozhatunk.
de
Eladó GSX-R 1000 K3 rugóstag + R&G porvédővel. Gyári, hibátlan állapotban. Ára: 20.000 Ft
Nem, mert a Cr felület nincs megkopva csak a TiN.
Köszönöm a gyors segítséged! ;)
Huhh,de megkopott a szár,ez nem gond?
Szia,
Szimeringből:
All Balls Racing 56-137 a szett, vagy gyári aminek 51153-41G00 a száma.
Olajból Motul Fork Oil Factory Line 2.5W
ez felel meg a gyárinak, hogyha keményíteni akarsz akkor 5W.
Telóösszehuzatód meg szineringbeütőd legyen.
Betétből én Brembo SA-t használok már évek óta.
Sziasztok,

Tudja valaki hogy 2007-08-as GSX-R1000-hez milyen méretű teleszkópszimmering való pontosan?
Sajnos cserélnem kell és nem tudom a pontos méreteit. Ha esetleg márkát is és olaj viszkozitást is írtok azt is megköszönöm. :)

Illetve első fékbetétet is cserélnék lassan, ki milyet használ?

Köszi és üdv:
Daz
Üdv Urak!
Kérdésem kicsit korai lesz de azért érdeklődnék itt is. Szezon vége felé szeptembertől vennék magamnak motort és kétféle modell jöhet számításba. Egyik lenne a gsxr 1000 k8 és a zx10r 08-10. Van itt olyan aki tervezi a motor eladását a szezon végén? Engem érdekelne hátha találok de csak is kitűnő állapotú érdekel 2 max 2.5 millioig. Aki kérdezné mért szeptembertől, azért mert nem tudom hova rakni a motort de a megoldás szeptemberre kész lesz Szóval bármi hasznos információval is elláthattok mik a tapasztalatok ezekkel a motorokkal. Szóval aki eladná a motorját és patika az szóljon nekem.
Sziasztok. Van egy eladó Morse vezérműláncom k3-k4 1000hez. Bolti ára 22 ezer. 10 ért+ posta viheti aki szeretné. A motort eladtam, ez a szekrényben felejtődött. :)
Szia. Suzuki márkakereskedésben lehet újat rendelni,
nem drága pár ezer forint. Üdv.
Sziasztok,
Keresném ill. megvásárolnám a képen nyíllal jelölt alkatrészt K7-K8 1000-hez, hiányában sajnos nem mér a km órám.

Tudna valaki segíteni?
Köszönöm:
Daz
K8 Gsxr1000-hez keresek gyári üléspúpot.Gyöngyházfehér színben,ha esetleg valakinél lenne elfekvöben.Köszi!
Remélem nincs igazad.
Szerintem rosszul van kihézagolva a kosár axialisan, ha csak melegen csinálja. Elég hozzá, hogy ha az élőirt nyomatéktól többre van húzva a közepén az anya és meg tud vetemedni..
Nem. 400as vagy 600as vizpapir.
Reszelni nem szabad max amikor a nagyobb beverodeseket szeded le az elejen, de csak ovatosan, nehogy belehuzz az "ep" reszbe
Azt tudja valaki, hogy a K7 1000 kuplung-ot be lehet-e tenni a K5 1000-be? Ahogy nézem más a külső/belső kosár cikkszáma, de csomó dolog meg egyezik bennük. Pl a lamellák 90%-a is.
Köszi!

Pont azt néztem, hogy nem csak be vannak verődve hanem a széleken az anyag fel van gyűrődve, gondolom emiatt nem mozognak úgy a lamellák ahogy kellene.

Gyámánt tűreszelő (lapos) megfelelő a célra?