Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom...
Én 3 éve vettem egy Hornettet városi motornak. Ez már a 600RR blokkos olasz tervezésű újabb típus volt. Fék nulla...futómű meg kanyarban katasztrófa. Próbálta pár ismerős,nekik nem tűntek fel ezek a dolgok. Ott gondolkodtam hogy velem lenne a baj? Aztán egy sportmotoros haver megnyugtatott hogy nem. Te versenytechnikához hasonlítod ,ők meg utcai meg túrához...nem mindegy!
Matek ez...
Egy túra 2M felett van....a Gixer 1,6 . Használom kb 5 hónapot a motort egy évben. 7 hónapot meg áll a garázsban...
Gumi,olaj,lánc,szűrők,folyadékok,biztosítás...nem sorolom.
Én is ugyanebben a cipőben járok,azt hittem jó lesz lecserélni a gsx-r k6 -ot,Yamaha fz1 s_re,de egész más liga a két gép.
Kurva jó ez is, de nem a k6-után.
Viszont kényelmesebb kettőnknek.
Azt mondod nem adod el! Há hülye vagy more!
45 múltam...és mostmár hogy a gyerek is nagyobb lett ,el tudok menni pár napos hosszabb túrákra is. Csomag...asszony...nem kivitelezhető. Szívem szerint nem adnám el mert imádom ,de 2 motort nem tudok kihasználni.
B.U.É.K. Mindenkinek, ja és gumi fákat, vagy inkább azt sem. AtisDebrecen mi az oka, hogy eladnád a mocid?
K7 van...
Sziasztok! Szép állapotú K5-K6 os gixxert nem tudtok eladót?
Hmmm...itt az ideje frissítened.
Esetleg egy K7 érdekel?
A 13 éves gépem birtokában ezt elég durva olvasni...
https://www.sportmotor.hu/maga...
Szuper.
Utolag kinott a haja na.
Madarat tolláról embert....
Nekem öcsém égette szénné a kispolszkiját. Leállt alatta éjszaka két város között ,ő meg megnézte mi a baja ...lecsúszott a benzincső...mindezt öngyújtóval állapította meg
Nekem nem
Darvin dijas egy benzintankba ongyujtoval belenezni. Egy haver ki akarta egetni a warti kipufogot,fel liter benzin ment bele, felette allt,belenezett, bedobta a gyufat, olyan hangja volt mint a langszoronak. Egy honapig nem tudta rendesn becsukni a szemet mert huzodott a bore. Haja nem sok maradt.
Miért? Baj lehet belőle?
Ne gyújtóval
Ez azért durván néz ki.
Azért remélem hogy a téli szezon alatt nem kezdődik el ez a folyamat. Holnap bele is nézek a tankba látok-e valamit.
A kipu nálam is le van dugózva mióta áll.
Sehogy nem lesz probléma egy téli szezonon. Havonta egyszer beröffented ,az akksit meg csepptöltésre rakod.
A több éves tárolásnak is megvan a “szabálya” gondolom....de arról fingom nincs.
Persze, de ha nem rendkívül szükséges akkor akár teli tankkal is elrakhatjuk a motort, és nem lesz ilyen probléma.
4-5 év...azért az nem 3 hónap
SV650S 2003 5 évig állt...