Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak 14 éves korom óta forrasztgatok, tehát csak 32 éve... :D
183-227 C-fok közötti az olvadáspont attól függ milyen az ötvözete.
Helyes. Az a tuti. Én is ezt csinálnám. ;)
2400ml hűtőfolyadék kell majd hozzá.
Még ha egy mérnökkel kéne...attól te messze vagy...
Én meg 20 éve evvel foglalkozok...
Biztos hogy egy mérnökkel akarsz vitatkozni? Forrasszál nyugodtan LOL
Köszönöm első körben megpróbàlkozom mind 2 cserèjèvel az a biztos :)
Szia,
Azért kell a sapkát cserélni, mert nem bírta a nyomást megtartani a rendszerben 106 fokon.
Mondjuk engem érdekelne az is, h 106-on forró volt-e a hűtőd. Ha igen akkor csak sapka csere, ha csak langyos akkor termosztát csere is....
Én sem azt mondtam. Attól még a sapka rossz . A kegyenlítőből folyt a víz.
Nem a sapkànàl fújta ki!
Cserélj hűtősapkát.
Sziasztok adott egy K4 gsx R tavalyi èvben keveset hasznàltam akkor is inkàbb csak orszàúton víz mindig 70-90 fok könnyen indul stb.
Ma be indìtottam kicsit el időztem és a víz felment 106 fokra ami nem ritka de most kifújta a vizet magàbol!
Valakinek valami tipp?!
Tőlük vehetsz. Én már sokat vettem a Mecseki Úrtól aki nem mellesleg villamosmérnök. Penge benne az öreg. És már FET-es vezérlőket csinál nem tirisztorosat.
Így azért nyomban mást mutat a kábelezés.
Inkabb szerezz egy eredeti shindengen fh20-ast.
Én is néztem hogy valami kínai gagyi, honnan tudok rendelni valami normálisat?
https://solvart.shop.hu/produc...
Róluk jókat olvastam, csak 1000 gsxr hez nem találtam. Köszi a segítséget . Azért ideiglenesen kicsit helyre hoztam.
Ne beszélj hülyeséget. 280 fok nincs ott.
Szia,
Hát ezt szoktam kókánynak hívni.
Rakd rendbe mert ez így gatya.
A fesszab egy kínai szar, 15-20ért sokkal jobbat lehet venni. Én meg tudok új gyári csatit. ;)
a forrasztás a melegtől elválik ne adj rossz tanácsot!
Az lenne a tuti, ha oda tudnád forrasztani a csatlakozókhoz a vezetéket. A gond, hogy nem érintkeznek tökéletesen, megnő az átmeneti ellenállás, ezért melegszik a csatlakozó.
Sziasztok.
Egy kis segítséget kérnék. Van egy 1000 k4. Ma kíváncsiságból megnéztem a fesz szabályzót. Nem valami fényesen néz ki a csatlakozó. Jól összeolvadt. Nincs semmi hiba , van töltés minden jó a motoron. Minden csereljek, vagy csak a csatlakozot? Már ez se a gyári fesz szabályzó.
szerintem 50-es kell a motorodra.
Sziasztok!
Lapulna valamelyikőtöknél ezresre való sportdob (kb 60-as átmérőjű)?
Two brothers-ből érdekelne mindenféle.
Köszönöm.
Sziasztok! Esetleg tudja valaki az első fékcső pontos hosszát k8 hoz? (főmunkahengerhez csatlakozó)
Köszönöm a segítséged.