Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Miki!

A gsxr 1100 89-90-es évjáratnak egyforma a plexi mérete-alakja (különálló lámpás fejidom). A 91-92-es évjáratnak nagyobb és más alakja a plexinek. Utobbihoz van sötétitett plexim.
https://www.sportmotor.hu/foru...
Az oldal alja fele 225.oldalon van fent kép is róla.
De van füstszinü is a 91-92-hez MRA bontatlan csomagolásban.
...közben találtam sötétitettet a 89-90-eshez is.

Üdv
István
Szia. GSX-R 1100 89 és 91
hez keresek
plexitet.
Gsx400x benzincsapot.
30/ 391 06 77
Én 2022-ben egy alkalommal voltam...... ez már messze nem az ami akkoriban volt...... a közönség száma is igen megcsappant
Nagyon sokan voltak akkoriban. Nem tudom most milyen lehet. Kb. 10 eve nem voltam ott. Csak kepeken lättam hogy autok is vannak.
Azt a Kushitani börruhät mär sikerült kihiznom 🙁 de legaläbb a GSXR meg meg van 😀..
utángyártottak
A 90es években én is mindig jelen voltam Kunmadarason (1990-es GSX-R750-el). A kép visszaidézi az akkori érzést. :)
Talältam egy regi kepet Kunmadarasrol. Talän valamikor 1999 böl.
Sziasztok!
Van két darab eladó új indexem (elsők). Rögzítőcsavarokkal együtt adom, posta oké!
Üdv.
-36mm-eshez szinten van ( 89-90-es gsxr 1100)
-40mm-es porlasztokhoz van a 91-92-es gsxr 1100-hez.
… es a 86-88 között gyartott gsxr 1100-en megint mas csonkok vannak.
Melyik kell?
Kb 3 féle szivocsonk sor van.
-gsxr 1100 89-90-es evjarat -36 mm porlasztokhoz.
-gsxr 1100 91-92-es evjarat- 40 mm porlasztokhoz.
-gsxr 1100 93-tol 40 mm porlasztokhoz.
-es lehet ehhez is volt kisebb porlasztosorral.
Szoval ott felirat a szivocsonkon a cikkszammal. Az kene…
Sziasztok. Gsxr 1100-hoz nem kallódik valakinél véletlen egy karburátor szívócső 2-es, 4-es hengerhez? A többinek semmi baja de az egyik sajnos megadta magát.
Hupsz… megiscsak volt…, de gondolom mar megjott a rendelesed.
Szia!Esetleg még Bátszi motor Mezőberény,ott Bandinál még vannak kincsek!
Sziasztok,
Segítséget kérnék. 1988-as 1100-hoz GU74- hez keresek lánckerék fedelet.
K.Istvánt javasolták.
Tel.szamot kérhetek?
Szia!
Katt a nevére, ott találod az üzenetek opciót. Privátban tudsz neki írni.
Sziasztok!
K István elérhetőségét tudja valaki?
Szükségem lenne pár legolajos gsxr alkatrészben!
meggondolom...... a hátsók szerencsére gyáriak.... köszi a válaszokat. Ha nem találok gyári elsőket beszerzem az 1400as indexeit.
Ezert nem esett nehezemre lecserelni. Passzol talan 1:1- ben mind a csavarrogzites mind a kabelcsatlakozas tekinteteben.
Mint emlitettem az 1400 indexek szara rovidebb es egyforma. Ezert hatul nem ugyan az a tavolsag az indexek kozott mint elol. Amugy mostansag en is csak kepen nezegetem oket..., nem kerulok kozel hozzajuk. Iden (is) tul sok mas erdekes/ fontos dolog volt ami miatt nem kaptak prioritast.
Nekem elsöre fel sem tünt hogy nem gyäri indexeid vannak ! Pedig pärszor lättam mär a gepeidet..kepen..
https://www.partzilla.com/prod...
Ha legorgetsz a kuldott link oldal aljara, hozza az osszes modelt ahol a suzuki beepitette... ha eredetit akarsz akkor talalsz ilyet
- banditban , vizes gixerben...
Eremes ezeket az alkatresz oldalakat eltarolni, mert mar ezek magukban sok ertekes informaciot tartalmaznak.
Ha nem surgos meg tudom nezni neked majd ha novemberben otthon leszek, hogy nekem maradt-e esetleg..., de nagy valoszinuseggel kiszortam oket, mert borzaszto csunyak voltak, hosszu volt foleg hatul a szàruk, es mar 6-8 eve is foszlott szana szet az anyaguk. Ez szerintem addig fajulhat ( akar ) mint az oreg katanablokkos gsx 1100 es- en a sajat sulyuktol letortek a ponyva alatt a garazsban az amugy szinten ocsmany alaku indexek. En nem vagyok nagy cserelgeto, szinte csak erdeti mindenhova, de itt azt a dontest hoztam, hogy elevek ide vagy oda - gsx 1400 indexe suzukitol van , passzol stilisban, es jo minoseg...
Köszönöm a válaszodat, rendes vagy! Volt korábban 90es GSX-R 750em, (sokévig azzal motoroztam - imádtam) mondjuk azon alu lábtartó volt gumi nélkül hátul és elöl is, de nem emlékeztem a rögzítő csapra. Az 11010en most az egyik imbusz másik 6lapfejű, szóval egyik sem. Köszi még1szer. Te szinte tényleg mindent tudsz a GSX-R ekről. Irigylésre méltó. :)
https://www.partzilla.com/cata...
Ez egy spec elem, mert csapban vegzodik es biztositogyuru zar. Es bkny a feje.