Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit jelent az hogy olajos gixxer?
Szevasztok srácok.92-es tigriscsíkos 1.1-esem van.Másfél hónapja meghajlítottam.Első villaszárak ,kormánykiflik,4-1-es leömlő meg első tengely kellene.Ha tudtok segítsetek.
Eladó GSX-R 1100 (1216) turbo-nitro
Ár: 1100000
S&S Super B karburátor,Turbo Garett T3/T4, nos+noscontroler, yoshimura v.tengely, + wiseco henger szett 1340 ccm, wiseco kovácsolt dugók, carillo titánium hajtókarok, minden csapágy uj suzuki, devil leömlők, röpsulyos kuplung, új lamellák+lemezek+rugók, hosszabbított lengőkar. összerakva 2007-áprilisba. Minden gyári alkatrész megvan.
Benák Vilmos
benakv@freemail.hu
+381-63-543-932
Hát nem az enyém hanem unokatesómé. Megkért hogy kerítsek neki valahonnan blokkot. Hát az történt, hogy elfelejtette megnézni az olajat és úgy ment vele, hogy már nem volt benn. Aztán most csúnya kopogást hallat. Ha esetleg tudtok hozzá blokkot szóljatok!
Ne mondd, hogy a tiednek lett valami baja!
Sziasztok! Nem tudtok véletlenül egy 1100ccm-es GSX-R blokkot eladót?
Köszönöm zöldi, ez tényleg jó ötlet. Teljesen mindegy mit rakok bele, ilyen márka-olyan márka ez csak szarfűrészelés. Mindet megeszi a szörny :{}
Elnézést, hogy bepofátlankodom ide de nem hagyhatom ezt a Botondozást
Én ezt ajánlom, ha olcsót akarsz: http://www.louis.de/_40c4a2b24...

Van belőle félszint is, az 15 eur/4L
Jópár Banditos ismerős használta, nekik bevált. És ez legalább motorba való.
Sziasztok csak olvasgattam az olajfogyasztással kapcsolatos hozzászólásokat és mondom írok én is.Nekem van egy 1991-es gixxerem.Ennek a motornak az olajfogyasztása kb 5 deciliter 6000km enként.Én félszintetikus castrol actevot,vgy gp -t használok.Azt a szar olajat meg kurva gyorsan felejtsd el szerintem.Én a castrolra esküszök,de szerintem mindegy csak félszintetikus legyen.Ha a motorod megeszik kb 1 litert 1000km-en akkor szerintem azt a 30000ft ot inkább szelepszárszimeringre vagy dugattyúgyűrűre költsd.Hozzáteszem hogy az én motorom úgy eszik 5 decit 6000km-en hogy a fertőszentmiklősi gyorsulási versenyen mindig ott vagyok az indulók között.ja és a kompresszió a blokkban 13,8:1 az összes hengerben.amúgy a legfaszább motor a régi gixxer.sziasztok
sziasztok.van itt élet?
lenne pár kérdésem szerelési ügyekben mert szert tettem egy 1100-es gixxerkére és hátha találok egy szakit itt.
baszott ronda
Ovodás neked milyen vasad van?
Uhh! Ezek elég durva adatok!
Nekem azért ennyire nem vészes a helyzet!
De ettől függetlenül nem tetszik,hogy 400 km után 1.5 decit kellett öntenem!
De ebben benne volt a hungaroringes pálya nap is!
Egy szezon kb 12-15e km az kb 15 liter olaj amit megeszik. Ezt sokalltam, de ma megnyugtattak hogy ez nem szokatlan Bele vagyok törődve.
Egy szezonban 3x cserélsz olajat? :O 30000-ből kijön 15 lötyi olaj....

Már így sem eszem rendesen azon nem tudok spórolni
Nekem drága a 2000ft/l is, mert az egy szezonban kb 30e Ft plusszkiadás
Ha meglátja a Gixxer hogy közelítesz felé az olajjal,vagy elvágtázik előled,vagy pedig nem engedi hogy felnyisd az olajbetöltő nyílását! Szerintem se tegyél bele Botondot,se Vazult se ilyeneket,inkább ne egyél pár napig és legyen bele rendes olaj! :) Üdv
szerintem nem drága bár mihez képest!
a GP 1900 ft ahonnan én veszem!
mennyi a valvoline?
Nemtom hogy jó ötlet-e a botond! én nem tenném bele az biztos!
Akkor én is "kiteregetem a lapjaimat" :)
a castrol 20w50est nagyon szerette, meg drága is volt.
átálltam a valvoline félszint. 20w50re ebből most 1l/900km, de legalább olcsóbb
következő a mol botond "fantázianevű" terméke lesz, 3600ft/4l
Sya Ovodás!
Erre a kérdésre én is kerestem már a választ de hiába!
A gyár ásványi 10w-40 -et ír elő de nekem mindenki inkább a szintetikus olajat ajánlotta mivel az jobban birja a "meleget"!
Én használtam Castrol Actavo-t de azt nagyon csípte szerintem tul jó bele! Tul vékony!
Ezért most Castrol GP 20W-50 van benne de ezt is "szereti" ugyhogy most kissé tanácstalan vagyok!

Szoval várom a választ én is!
Nohátakkor, első kérdés:
régi légolajos gsxr1100-nál mennyi az elfogadható olajfogyasztás? ( de őszintén )
milyen olajat érdemes belerakni ?
üdv mindenkinek
Már egy pár helyen összegyűltünk ha nem tünt volna fel.
Nos akkor gyülekezzünk gixxer tulajok!
Na, végülis.
Ovodas, itt az új topicod :)
Topik Suzuki GSX-R1100 tulajdonosoknak.