Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem egészen.Bármelyik fekete-szürke összeállítás jó,de a '91-es a kedvencem.
"Bár nekem a '91-es szürke-fekete a kedvencem"
Nem 92-tigriscsikost keresel? Vagy meggondoltad magad?
Találtál már valami fogadra valót?
Igazából "bármikor" össze tudok csavarozni egyet...papiros (német) vázam, meg idomszettem van hozzá... :)
Szép cuccok.A fekete tigriscsíkos idomszettet én is szivesen látnám a polcomon. Bár nekem a '91-es szürke-fekete a kedvencem.
Oh, köszönöm. Azért elötte megpoliroztam... :)
Viszont tátott szájjal nézem, hogy kiürült a piac, mennek fel az árak, és alig -alig találni jóállapotu eredeti cuccokat. Törött,repedt, vágott, átfestett ami lebed a felszinen, és nagyon résen kell lenni, ha valami jó cucc bukkan fel, mert gyorsan el is kel...
De szep ez a fejidom ! Nekem is van vagy 3 db ,de egy sem ilyen szep ! A sötetitett plexi jol äll neki
Majdnem hibátlan...
Hiába kutatom a "fehér" tigris idom szettet vagy "szürke", vagy "piros" akad fent a hálón... :)
Ès amikor meg kéne egy "piros" tank, fehér jön velem szembe...
Pár óra fúrás-faragás után...
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
Meg van. Ezt már néztem, csak nekem egy kipufogós. Kéne ehhez egy másik leömlő is. Ez 30 ért sok.
A jófogáson a keresőbe ha ezt bemásolod, ki fogja dobni az első helyen.

Suzuki gsx-r 1100w gyári kipufogók

Bár a 30e-t egy kicsit én sokallom.
Nem is néztem a cikszámot,de ilyen részletességgel nem is tudom.Utána kellene olvasnom....Viszont elvileg rátehető.Legjobb tudomásom szerint.
*40C4* cikkszam alapjan at olajosra valo... * 46... lenne a vizesre valo...
Szia!
Köszi, de nem találom a hirdetést.
Szia,

Kérdezd meg ezt.Hátha még meg van.Bár tudom hogy ezek gyáriak meg kettő!
https://auto.jofogas.hu/tolna/Suzuki_gsx_r_1100w_gyari_kipufogok_98027709.htm
Az igen!!!
Nagyon szépek!
Sziasztok!
Keresek Gsx-r 1100 re kipufogó dobot. 1 kipufogós, jobb oldali.
Sziasztok.Keresek '92-es GSXR1100-et.Csak gyári érdekel,átépített nem.Külföldi is jöhet.Sőtt ott nézelődőm már egy ideje,de azért itt is megkérdezem hátha.
Köszi
Van, újrahúzandót beleszámítok.
Sziasztok. Valakinek nincs véletlenül elfekvöbe eladó első ülése ami jó állapotú.
Gyári kipufogó dobpár eladó 30e ft-ért,posta oké.Érd:zolimotor@gmail.com
Nagyon szívesen.
http://www.suzukicycles.org/_m...

N -- 500-599 ccm

Az 1100- nek "U" vagy "V" - vel kezdödik a motorszama attol függöen hogy kisblokkos legolajos vagy a vizes ezek "U" a nagyblokkos 1127 ccm - es Meg a bandit 1157ccm- es "V".
600-as
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni .lenne egy blokk, henger és hengerfej nélkül. De nem tudom hogy ez 1100as blokk.
gyönyörüek!!!