Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is ők mondták
igazából nem tudom mennyire publikus. írj egy mailt a superbike-os srácoknak, segítenek biztos!
Hali Andrev! a 600-ast te "uralod",persze ez jobbcsuklo függvénye is de a 750es megpróbál uralkodni rajtad,én ezt inkább tapaszalt motorosnak ajánlom .Nekem gixxer1000esem volt de de kb 4000km alatt felfalta a gumijait.pedig no egykerék(szándékosan) no stoppie, most r6-om van,nekem jobban bejött mint az 1000-es ,igaz nem tépi ki a karom gyorsuláskor,de én vezetem,nem ő engem.Amúgy r6-al kb 10mp-el jobb időt megyek a ringen,mert nincs para kigyorsításkor. Szerinzem próbáld ki a két gixxert és érzésed alapján dönts ! Jó motorozást
Sziasztok ém most akarok mocit venni idén nyáron de van egy "hatalmas" problémám.
Van érzékem nem vagyok egy "utcai" csodáló. Erre születtem a motorozásra he he.
Eddig kross-oztam de 180-ot forult bennem valami és Gsx-R t akarok venni mert belezugtam több indokból de ez már hosszú lenne.
A lényeg : nem tudok dönteni 600 vagy 750 ??????????
Mindenki papol a 600 elég kezdésnek..... a többi meg mondja : aki 600 vett már 750 röl álmodik. Most akkor mi a ..szt tegyek? :)))) 600 elég lessz? vagy bánom homajd hogy 750 kellett volna?? Segítsetek ti tapasztalt vén rókák he he
Bence!
A papírokat,hogy tudod így elintézni? Ismerős vagy ilyesmi? Azért kérdezem,mert lehet,h nekem is lesznek még ilyen problémáim.
Köszi szépen már megoldódott a dolog
egyszerűbb csak a papirokat úgy intézni h benne legyen a korlátozottban , a motor meg marad:)
Bencce: Igen lehetséges, pl. németeknél majd mindegyik sportmotort meg lehet vásárolni 34 lóerős változatban is. A lényege az egész átalakításnak, hogy beraknak egy szűkítőt a paripába, hogy ne tudjon annyi naftát kapni. Más kérdés, hogy én nem pazarolnék pénzt egy ilyen project-re, mert nem két fillér (átalakítás + vizsgáztatás). Az lenne a jó, ha lehetne bérelni ilyen cuccot arra az időre, amíg levizsgáztatod. Aztán ha rendben vannak a papírok, akkor már úgysincs szükség rá, nemde?

Egyébként ha gondolod, utánakérdezek, hogy pontosan mennyibe fáj egy ilyen akció!
A tejesitményekkel tisztában vagyok.Inkább Arra lennék kiváncsi hogy érdemes ilyen nagy fordulatszámu gépet használtat venni.Vagy ki kell fogni egy jo állapotu mahinát?Mennyire lehet szétcseszni a blokkot ilyen fordulaton?
De jo lenne ha én lehetnék ezen a képen!
Halihó!
Nekem lenne egy kérdésem...
olvastam a superbikeban h le lehet folytani a 600as gsx-et A korlátozottig... ez tényleg lehetséges szerintetek... mondjuk engem érdekelne, és csak jövőre szeretném letenni az A-t, addig legalább szoknám a motort...
szal lehet? és mégis mivel jár teljesítmény terén?:
Szerintem érdemes mert egy 600-as bőven kiszolgálja igényeid, eggy 1000-sel sem tudsz gyorsabban kanyarni mint egy 600-assal 2-ig meg ugyis lépést tudsz velük tartani csak az asszont ne vidd magadal mert akkór szegény gyorsan kifullal.
Sziasztok!Érdemes 600-as sportgépet használtan venni?Mire kell figyelni használt motor vásárlásakor?
Sziasztok! Tegnap este magamévá tettem egy 93'-as 600-as gsxr-t , és vannak "némi gyenge pontjai" pl.: lámpa előtti plexi, jobb tükör, index. Tudtok nekem segíteni merre lehet ilyeneket szolid árakon beszerezni? Van valakinek erröl valamilyen tapasztalata?
Skacok !

Mivel hagytam magam rábeszélni ezért
Megvettem a GSX r 600-at ! Most faragjuk át egy kicsit kivülről hogy ha a pályán bénázok ne legyen jelentős a kár . Azért kap rendes első féket is hogy meg tudjak állni főleg a Hringen a célegyenes végén mivel idén nem sikerült a PRingen a CBR 900 rr-rel de nem lett semmi gond :) mivel volt bőven terület kigurulni a füvön a soderágy oldalában. (tapostam rendesen visszafelé a váltót)Helyszin
Nagyon várom a tavaszt mivel kiváncsi vagyok Örkényre is igaz most újra kell tanulnom a gépet.
Szasztok !
Szia!én személy szerint imádom a mocikat!GSX-r 600-ad van?
Hi sas!
Az én gépemen nincs ilyen probléma! De ha lenne is jobb mint a célegyenes végén beeso fékkar,lásd gixxer600,750 ,de ez könnyen orvosolhato fém fékcso fékolaj
Hi

Nekem meg 2000-es gyártású GSXR 600 Sradhoz kellene plexi.
Sziasztok!
Gsxr 600-hoz 2002-es lámpára volna szükségem! Ha van valakinek várom jelenkezését! Köszi
némi probléma azért akad az R6 első fékjével is, nevezetesen az, hogy akkor is fog valamicskét, ha nem húzod a fékkart
Hi tati!

Szerintem vegyél inkább R6-ost,nincs fék probléma, csak 2pályagumi,meg ha "durván" pályázol akkor pályaidomok,bukogomba na meg benga hektóliterszám.Attol még jo a kis gixxer, csak sok van belole Remélem találkozunk valamelyik ringen. Üdv
Hi mindenki

mmmm : Van egy 2002-es (2000-es gyártás) GSX-R 600 SRAD-om, kék-fehér, még nem volt vele perec, van benne BMC légszűrő és Yoshimura dob.
Mennyiért számítanátok bele az új 600-ba?

Mail : ogre-orange@freemail.hu

Bye
Hogyne lenne jó pályázni????? Oda született! Own the race track!
szerintem palyazni zsirfasza, csak a fekolajat kell masra lecserelni + femfekcso, aztan uccuneki
Én csak motort tudok neked ajánlani.GSXR 600 K4,még dobozban,Új,0 km-es 2.129.000Ft, 20%-os hitelt is tudunk biztosítani. yakomoto@axelero.hu
vennék egy gsxr 600 k4 - st szerintetek jó pályázni ?