Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, nem nincs ott, de még a helye sem. :)
Jobb oldalon a hűtőben szemből.
És azt megtudod mondani, hogy a GSXR 750 srad-nál, hol a ventillátor kapcsoló gomba? Én a hűtőben gondoltam, de ott nem találom :)
Igen, én.
Rendben, hogy megszárad, de ha minden mosás után ez lesz, akkor olyan mintha nem is lenne
Hello Gixxerek!
Tudnátok Bp-en szerelőt ajánlani, aki elvégezne nekem egy ilyen átalakítást:
Szeretnék egy kapcsolót, amivel manuálisan be tudnám alkalmanként kapcsolni a hűtőventillátort. Sajnos pont olyan helyen lakom, hogy hazaérve mindig 100 fok körül van a víz. Így meg bekapcsolnám út közben már a garázsba érkezés előtt, így nem lenne olyan meleg amikor leállítom. Persze termosztátra továbbra is kapcsoljon ki-és be.
Valakit tudtok ajánlani?
Semmi baja. Nekem az indexrelé szokott kattogni. Majd megszárad.
Sziasztok, tippeket várok a problémámra.
K7 600 az alany. Tegnap lemostam, és azóta egyfolytában villog az üzemanyag szintjelző led. Gondolom valami olyan helyre került víz, ahová nem kellett volna. Járt már így valaki? Hol érdemes a hibát keresni?
Mire gondolsz mi lehet a baj?
Ahogy csepegteted az infot ugy tisztul a kep. Szerintem latogass meg egy szervizt.
Sott,ma jobban megfigyeltem ,alapjaraton semmi baj,semmi hangja nincs kiengedett kuplungnal sem,de ha gurulok uresben valami iszonyat hogy zorog,ha kuplungot behuzom ugy gurulok mar csend van!Tippek mi lehet
Illetve,miert csak ha meleg?
Koszonom a valaszt,de akkor mi a hiba?kuplung ?Mi lehet a megoldas?
Nem válto. Csak gondolj bele: ha a kuplungot behuzod megall a váltó?
A kuplung kosár és a főtengely fogaskereke zörög. Alapjaraton a forgás nem egyenletes.
Köszönöm!
Írtam is nekik mert az oldaluk nem igazán működik.
Azert gondolom hogy valto mert ha kuplung be van huzva csend van ha kiengedem zorog,menet kozben nincs hangja,ez az erdekes!
Udv mindenkinek!Gsxr 600 srad valto zoroghet melegen?illetve ha igen mi miatt?Valaszokat koszi elore is!
Szia! Pl: palyaidom.hu
Sziasztok!
Szeretnék utángyártott idomszettet vagy lámpavágott pályaidomot venni a gsx-r 600 k7-esemhez.
Honnan tudnék rendelni.
Esetleg tudnátok egy megbízható helyet ajánlani?
A válaszokat előre is köszönöm!
írtam privátot
Sziasztok.
Van valakinek eladó K6 vagy fiatalabb pályamotorja ? Enyhén sérült, papír nélküli is érdekel.
Sziasztok! K4-K5 fejidom, farokidom, gyàri vìztiszta bubis plexi èrdekelne hàtha van valakinek eladò. Tanàcsokat is elfogadok ki honnan szerzi/szerezte be.
Előre is köszönöm!
Hello,ara?
SRAD 600-750 fesszabályzó eladó. 1db van, tökéletes állapotban kívül-belül. 10000Ft.
30/4230674
K1 750-rőé van 4 db ha kell