Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok K4 600 teleszkóp felső csavart keresnèk ! Esetleg valakinek ötlet ?
Sziasztok! Ha esetleg valakinek lenne infoja vagy barmi a motoromrol kerem jelezze. Gsxr 600 k7 Rendszám :UIW-311 Aprilis elejen elloptak sajnos:/
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy k3 600 180 körüli sebességnel vissza ránt , 180 alatt semmi gond vele, csak felette. Tud valaki segíteni, h mi lehet vele a probléma?köszi
szia. tedd "dealer mode"-ba, ülés alatti ledugózott fehércsatit rövidre zárod (neten/youtubeon így keresd "dealer mode" és ott meglátod) és akkor kiad egy hibakódot, onnan már megtudod neten keresni merre is kell elindulni.
Sziasztok !
egy hete vasaroltam egy Suzuki Gsxr 600 k7 est. Egy olyan problema lepett fel ami eleg kulonos szamomra.... Indul szepen, huz, megy jol nincs baja de egyszer a muszerfalon megjelenik egy F1 jelzes meg egy piros ego, es ha a motor alapjaraton van es a kerekek megallnak forogni a motor is leall, majd ujrainditom es megy, valaki hasonlo esettel talalkozott e? mi lehet a problema?
Koszonom elore is a segitsget
Szia!
Nem tudom mennyire aktuális még. A kill switchet ami a jobb kormány csutkán van nézném meg vagy a kitámasztó érzékelőjét. Persze ha a kábelezés rendben van.
Üdv!
Valaki van még itt fent ebből a brigádból és korszakból?
Eladó EBC MD3091 XC Hullámos Féktárcsák újszerű állapotban, maximum 100 km-t futott.
Suzuki GSX-R 1000 K5-K8-hoz
Suzuki GSX-R 600/750 K6-K7-hez
Az ára: 100 000 Ft
Az új ára 130 000 Ft-volt.
Érdeklődni Telefonon +36 30 318 2900
Sziasztok!Srad ra plexit vkinek?
https://www.kepesmotor.hu/idom...
köszi, küldtem üzenetet
Van 2005.
sziasztok, pályaidomot keresek k4-k5 évjáratra. Ha fiatalabb van az se gond, ráfaragom.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a 2008 gsxr 600 faridomja, feltehető e a 2005-ös gsxr 600 ra. Illeszkedne e rá. Vagy van e megoldás rá?
Segédváz hibátlan állapotban 2011-2017-évj-hoz.Ár:50e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
Sziasztok.
Vásároltam egy törött k8 600 at.
Sajnos immo karika sérült, azt meg hekkeltem.
De még így is több sebből vérzik.
Nem jelez üreset, nem indítja az ac-t stb.
Arra lennék kiváncsi van-e benne borulás érzékelő, vagy ilyesmi.
Esetleg ebben a témában jártas embert tud valaki?
Építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm.
Tisztelettel: Ács Ervin.
Mondd neki, hogy indításkor húzza be a kuplungot.
Sziasztok haveromnak van egy K7 e. Olyat csinál néha hogy leállítás után nem indul csak ha megrázza az elejét. Találkozott már valaki ilyen jelenséggel?
Sziasztok!
Valakinek van köztetek k8-asa?
A tompított,tehát a projector ízzójára lennék kíváncsi,hogy milyen van benne gyárilag!
Az ízzó üvegtestje végén van e takarás,vagy átlátszó e?

Köszönöm a választ!
Sziasztok. Tud valaki segíteni hogy hogyan lehet egy 2000, 600-as sradon vezérlést beállítani? Válaszokat köszi előre
K6
Sziasztok! Belementem egy kátyúba és elállítódott a lámpám, nagyon fölfele világít. Hogy tudom visszaállítani? Gondolom nem az állító csavarokkal, mivel valami elmozdulhatott, nem akarom szarul állítani.
Köszi
hello mindenki
adott egy 2010 gsxr 600
olyan problémát fedeztem fel az idén rajta h 14 000 nél berángat !
benzinszivattyu cserélve levegöszurö tiszta !
valakinek tipp hogy mi okozhassa a problémát ?!!!
Sziasztok! Van egy zsír új Bódis rozsdamentes kipu rendszerem,ha valakit érdekel kérem jelezze.
Szia,
ennek tényleg fura hangja van. Nem jó ez a hang.
Tényleg kevés km-es? Olyan a hangja mint amikor bukik a dugattyú a hengerben....