Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Zolikám!
Dehogy adom el! Selejt pöcsnek selejt motor tudod....
Te még élsz? Nem nyírt ki a wartburgmotoros szörnyeteged még?
Vagy már nem motorozol? Túrahernyó!
8 év alatt 8e..................brrrrr,há eszednél vagy,tekerd vissza 30-ra és szabadulj meg tőle.
k7 600 2008 -as forgalombahelyezéssel.
2012 -ben már 156-158.000 volt benne. Nem is tudom hol tartanék vele, ha otthon maradtam volna.
Még a klozetra is motorral mentem.
164ekm? Az nem semmi. Milyen évjáratú a motor?
Uhh....igazából talán 2012 volt az utolsó komoly motoros évem, utána sokminden változott az életemben, így a motorozás is háttérbe szorult. azóta kb 5-6000 km tudtam összehozni, most valahol 164.000 km magasságában járok.2013 -ban kijöttem melózni a németekhez, azóta kint vagyok. De havonta jövök haza föleg a kislányom miatt, valamint a szüleimröl is gondoskodom az otthon töltött rövid idö alatt. még 2-3 évet tervezek itt kint, aztán megyek haza.
Reményeim szeint újra nyeregbe vágom magam, azt kicsit felpörgetem a motorozást újra, mert kiváncsi vagyok hogy mutat a 2-es szám legelöl.
Ami az elsö komolyabb javítás volt a motoromon az a hengerfejet érintette egy hengerfej csere kellett 160.000 km környékén, egyszerüen annyira elkopott, és megnyúlt benne minden, hogy gyakorlatilag anyagában ment tönkre.
Szépen lassan ment tönkre, hidegen lassan indult 3 hengerezett, melegen már szépen ment, de sem ereje, sem az üzembiztonsága sem volt már a régi.
Ùgy látszik elértem a fizikális határait ennek az alkatrésznek.
Kapott egy keveset futott nagyon szép bontottat, most olyan, mint új korában.
Most a generátor ment tönkre, már megvan az új,(fesszabbal együtt cserélem) ha hazajutok valamikor megcsinálom. Amúgy most hagyott ott elöször az út szélén. 164E km után ez nem rossz azért...
Valamint most kezdtem egy pályamotorprojektet másodmagammal, jövö nyáron kezdjük a dolgot, ha a jóisten is úgy akarja.
Te mit csinálsz mostanában?motorozol még?A régi pöcstalicskád megvan még, vagy váltottál?
Na jó legyél!!
Tiszteletem Uram!
Hát mondhatjuk igen, elkapott a nosztalgia. Jó kis brigád volt itt régen. Az öregedés engem sem kerül el...
Mi a helyzet veled? Motorkád kilométerszámlálója átfordult már?
Szia Kicsi!
Miaz nosztalgiázni szeretnél, csak nem öregszel?
Szépen szalad az idö.
Sziasztok,
Szerelő help...
Egy hete egy GSX 750 (inazuma) tulajdonosa lettem, ezért tudom, hogy csak "mostohatestvér" vagyok, de bízok benne, hogy tudtok segíteni így is :). Egy kicsit zörgős a motor hangja alapjáraton, ezért szeretném átnézetni egy hozzáértő, megbízható szerelővel. (lehet, hogy ez normál, léghűtéses hang, de lehet, hogy érik a vezérműlánc cseréje?..). Tudnátok szerelőt ajánlani Budapesten vagy környékén valahol? Köszönöm előre is a segítségeteket. :)
Sziasztok! Gsxr-600 k6-nál c29-es hiba, próbáltam a manuál szerint kimérni, de nem tudtam beállítani, hogy jó legyen. Valakinek valami tippje, hogyan lehet javítani?
köszi!
Szia,
Hát a GP switch hibája. Ahova felmegy a váltórudad, az alatt található.
Üdv mindenkinek. Nevezett moci GSX-R 600 K8. a fokozat kijelző a nullát nem jelzi ki, és a zöld üresjelző izzó sem világit. Gondolom valamelyik szenzor hibája, de melyik? Esetleg valaki tud pontosan melyik a hibás, azt megköszönném.
Sziasztok ! GSX R 600 k5-re kellene komplett kipufogó rendszer nem gyári, Akra ,Bodis ....Üdv T
Sziasztok.
Ritkaság! Hyperpro kormánylengés csillapíó SRAD-ra.
Nem gagyi kínai.
44.000ft
600-750re is jó
Sziasztok!
Gsx-r fék kuplungkarok eladók
Csak ez az egy pár van belőlle.
Tévedésből gsx-s helyett ezt kaptam.
Kerek egy tizesért vihető.
Jajj,, szívlámpáshoz való!
Sziasztok,
Van egy eladó K&N sportlégszűrőm.
10e-ért vihető.
Onnan mondjuk nem nagy kihívás a rablóknak.
elküldtem
Mélygarázsbol:/
De nehogy a 750-es sárgáról add el!
Szia. Tudsz adni elérhetőséget? Köszi.
Az durva. Honnan lopták el? Úgy értem hogy utca/garázs/udvar?
teljes gyári idomszettem van
Sziasztok.
Ma lezúztam kicsit a motoromat K5 Pár apróság érdekelne ha van valakinek. Jobb vissza pillantó, kis indek fejidom tartó konzol, és annak a rögzítő csavarja,illetve idom rögzítő csavar, hátsó ülés, vagy újra kell húzatni. :) Minden gyári a motoron. Ha van valakinek ezekből bármi is és megválna tőle, az Írjon nyugodtan. Köszönöm előre is. Ja esetleg egy jó műanyagos? :) Sajna. Budapest, Pest megye. Köszönöm még egyszer.