Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv, Nekem 750 K5-öm van. Nálam is volt hasonló. Igaz nem jelzett gyujtás hibát a hengereknél. Beletelt egy hónapba, de rájöttem hogy az egyik vákum cső volt megrepedve (ami az injektor sorra megy rá) Nekem is dadogott és nem forgott ki. Hiba kód nem volt semmi. Csattogott, durrogott. Esetleg nézd át a vákum rendszert is alaposan,mert elég egy pici megbújó repedés és hello minden. Remélem tudtam valamit segiteni. Üdv
Mondjuk, hogy 12 felett a kompresszió, nem sokat jelent. Nekem is annyi volt, mégis gát repedt volt.
pw3, ill pw gyújtásvezérlő van e a motorban ?
lambdaszonda emulátorral próbáltátok?
( nyílván ha van szonda kipufogóban )
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem egy k6 600-al kapcsolatban. Most már tanácstalan a szerelő is, ezért írok ide, hátha... a computer az 1es és a 4es hengernél gyújtásproblémát jelez. A motor 5000 körüli fordulatnál ledadog. Leírom miket cserélt ki rajta. Gyújtótrafók, főtengely, vez. Tengely jeladó, injektor sor, már másik gyújtáselektronikát is tett rá és mindig ugyanúgy előjön a hiba. Még állo helyzetben csak csak kiforog de a próbakörök alkalmával pár száz méter után bedobja a hibát. Hengerekbe a kopmresszió 12 felett van. Egyszerűen már tanácstalanok vagyunk mi lehet. Minden ötletet szívesen fogadok és megköszönök!!!
sziasztok.most jártam utána,hogy hondába és suzukiba nem jó.bocsi
Sziasztok eladóvà vàlt HealTech tipusu gyorsvàltóm . 2007-es r1-en hasznàltam AGO motornàl lett beszerelve .elmèletileg minden japàn sornègy injektoroshoz jó.telefonon keresztül komunikàl így lehet a vàltàsi időket beàllitani.àra 43000 Ft keressetek nyugodtan megbeszèljük.06204678480
Eredeti Suzukis karbon sárvédő 600/750/1000-re jó. Több évjáratra passzol
Ár.: 30.000
2002 es evjarat es 2005 os evjarat. valtoztattak a kasznin a motoron feken mindenen.
olyan kérdésem lenne mi a k 2 és pl a k5 közt a különbség a kinézeten kivul?
ertheto... igen koszi
A sorrend lehuzaskor belulrol kifele spiralis alakban tortenik. Figyelj arra amit a konyv mosd es aszerint jarj el. Elso lepes nyomatek 31 Nm (spiralis alakban kifele) masodik lepes fellazitani ugyanigy ebben a sorrendben, harmadik lepes 31 Nm ( ugyancsak spiralis alakban) Majd 60 fok vegleges lehuzas. Namost a konyv spiralis helyett diagonalt ir ami szinte ugyanaz. Hasznald a diagonalt ha tudod. Kozeprol indulsz hatso elso majd jobbra lepsz elso es balra hatso elotte elso majd jobbra hatso stb stb.... Szerintem ertheto. Vagy nem?
Sziasztok. Valaki megtudja.mondani vagy mutatni a gixer 600/750 hengerfej tocsavar lehuzasi sorrendjet? koszike. a service.manualba nem talaltam.meg :/
K2 600 a motor de k4nek az eleje van benne!
Nekem k2 om van gyári fék van rajt. Te k2eshez keresel .
Az nagy sajnos!
Szerintem az enyém 320as az nem jó? ?
szia van rendszamtartom, ha meg keresel
Sziasztok!
Fékkel kapcsolatos problémám van.
Suzuki gsxr k6 motoromon az első fék mindig felpuhul. Gyárilag hibás volt az összes főmunkahenger, vissza is hívták. Nekem az előző tulaj 2014 ben elvitte cserére. Januárban vettem a motort, egyből ki is cseréltem a fékfolyadékot. Jo volt, egy hónapig. Utána elkezdett felpuhulni. Nem lett jobb kesőbb sem. Ha állt a motor egy darabig akkor a fékkart be tudtam hùzni markolatig. Újra kicseréltem az olajat, megint jó lett. 2 hétig. Utäna ugyan ùgy takmyosodni kezdett. Most ha áll a gèp egy két hetet akkor az első két három pumpálásig be tudom hùzni teljesen. De menet közben sem az igazi. Bizonytalan a fogáspontja és a nagyobb fékre majdnem markolatig tudom behùzni.
Mi lehet a baja?
Van valakinek ötlete.
Szivárgás nincs tömített a rendszer. Fém fékcsövek.
Üdv!
SZIA
300AS TÁRCSÁD VAN?
Gsxr k2 futómű fék kerekek eladók plusz pár apróság hátsó idom egyedi plusz gyári javított lámpával segedvaz vágott műanyag takaró érdeklődni itt vagy 06202566937
Hello van tarcsam hívj fel 06202566937
Szia Ati!
Sikerült szerezned 300.as tárcsát?
Van hozzá resvisszajelzőm. (ami jó) 70/6321-829
van tárcsám. 70/6321-829
Hátsó lésem van. 70/6321-829