Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok lenne egy kérdésem válaszotokat előre is köszönöm gsxr K2 600 2esbe magas fordulaton nagyon nagyokat belerántogat 4000 nél már kezdi 7000 nel meg olyan mintha le akarna szakítani a motorról többi sebességbe semmi teljesen jól viselkedik remelem nem nagy baj itt a számom aki tud kérlek csörgéssen meg visszahívni 06304208433 előre is köszönöm nagyon várom
Sziasztok, k5 re valakinek nincs véletlenül elfekvobe ülés púp? Fényezés lényegtelen, törve ne legyen, köszönöm.
Szia.
Van,ha érdekel 70/3179083.udv Pali
Sziasztok! gsxr600 k3-hoz keresek teljes idomszettet, nem baj ha sérült, de javítható legyen!
Sziasztok!!!
Eladóvá vált egy megmaradt Morse 82RH2015-120 vezérműláncom, motor eladása végett!!!
Suzuki GSR 600 (összes évjárat)
Suzuki GSX-R 600 K1-L5-ig
Suzuki GSX-R 750 K6-L5-ig
Ára 10 000Ft + postaköltség
Érdeklődni a beciby@citromail.hu címen lehet!!!
Üdv.: Béci
Sziasztok!

Használ itt valaki a gépében Power Commander-t? Ha igen, ki programozta és mik a tapasztalatok?
Szerintem nincs, de majd megmondják. Sokan brembosak.
Eladó egypár használt diablo supercorsa 120/70/17 180/55/17! /Közepe 4mm széle 3mm/tel:06705645571 ár:15eft
Sziasztok. Első fékbetétet kell vennem k7-be. Milyet javasoltok? Brembo és EBC amit nézegettem, utcai használatra kell. Van egyáltalán érezhető különbség márkák között?
gsxr 600 srad első felni eladó. arany színű
Szia,
Én 5W-t raknék.
sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni, gsx-r 600, K2-ben szeretnék villába olajat cseréni. Milyen olajat vegyek bele? Köszi előre is segítséget. Széles utat.
Szia! A villahid érdekelne mi az ára!
eladó suzuki gsxr 600 -750 k4 - k5 és stb ?.... tipusokhoz eredeti fényezésű 5,5 colos hátsó felni , tökéletes állapotú lánckerékkel, féktárcsával, és menesztőgumival koszos állapotban . a felni 2004 /6 havi. csak személyes átvétellel !!! ár 25000 ft. érdeklődni csak telefonon !! (0 6 30 hat- kilenc 8- három-3-0-9 ) pestmegye észak.
Sziasztok! K3 600-hoz milyen fokozatkijezöt érdemes vásárolni illetve mennyire bonyolult bekötni? Válaszokat előre is köszönöm!
Sunstar (gyári), EBC, Brembo
Szia,
Még nem érte el a cserét kopás szerint. Tavasz előtt megnézetem szerelővel, mond majd rá valamit. Bontottól félnék, úgyhogy marad az új. Mit értesz minőségi alatt? MIt érdemes venni?
leomlot is kell cserelned.
a k6-7 leomloje felmegy a K8-ra, es akkor fel tudod tenni a k6-7-re valo dobot.
(viszont akkor nem lesz katalzatorod, es konnyebb lesz a motor vagy 6-8 kiloval...)
Urak!
Utángyártott slip-on kipufogórendszert keresek a K5 600-asomra. Nincs valakinek eladó?
Mert mondjuk megunta?
Szia!
Mennyire kopott a tárcsa? Lehet, hogy eleve cserés. Ha igen mindenképp betéteket is cseréljél. Kedvezményes árakat felejtsd el. Kínait felejtsd el. Vagy megveszed újonnan párban a minőségit ami ~110.00/pár vagy veszel bontottat gyárit ami ~50.000/pár.
http://youtu.be/g2xlhuGPfJ0

Sziasztok. Valaki tud-e segíteni, a fenti linken szereplő K8 GSX R 600, valamint a rajta látható Akrapovic kipufogó dobot szeretnék, a K9 GSX R 600 motoromra. Ez a dob gyárilag K7-készült. A forgalmazóval, kettővel is sikerült email-ben, a témával kapcsolatban néhány szót válltani és azt mondták, hogy azt a K7-re való dobot, K9-re nem lehet felrakni! A kérdésem, valakinek van-e tapasztalata, illetve kell -e átalakítani valamit, hogy lehet felszerelni...stb. ????
Sziasztok.

Valaki meg tudná nekem mondani hogy a tengely befogó milyen magas meg milyen hosszú? Tl-re akarok lancfeszítőt de nem talalok hozza viszont k6-ra már igen. Hatha kompatibilis a 2.
SZIASZTOK!
K2 600HOZ KERESNÉK FEJIDOM KÁBEL-KÖTEGET!
Üdv!Eladó gyári indexgarnitúra k2-ről,ha valakit érdekel!Tel: 30/7386270.
Sziasztok!
Keresek ülést gsxr 600/750 k6-k7 re. Téli barkácsoláshoz kellene, szakadt vagy szivacs nélküli érdekelne elsősorban. A műanyag maga fontos.
Hátha porosodik valakinek a polcán egy....