Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Suzuki gsxr 750 sradhoz milyen telo olajat ajánlotok? Előre is köszönöm.
sziasztok!
gsxr 600 k2re keresnék állítható lábtartót akinek esetleg van eladó vagy elfekvőbe vevő lennék rá!
kép csak illusztráció
Elsősorban azt tudnám mondani hogy takarítsd ki a féknyergeket és a felső munkahengert. Illetve lehet érdemes egy felújítókészletet venni a felső munkahengerre és a féknyeregre! Ha ezekkel megvagy akkor néz egy jobb fékolajat pl.: Motul RBF600 vagy 660.
Sziasztok
750-es 98-as sradra érdekelne első fékkel kapcsolatos megoldás mert hiába állítom a legkisebb állásba akkor is nagy holtjátékot érzek benne, az elpuhulást, elmelegedést a fém fékcső orvosolta már tavaly de a azt hogy nem rövid Úton tudom finoman adagolni a féket az zavar, haverom ugyanilyen motorján szintén fémcsővel érezhetően jobban belehet állítani és rövidebb úton mozog a fékkar
esetleges problémafelvetések érdekelhetnek hogy hol keresem a hibát vagy milyen változtatásokat orvosoljak?
előre is köszönök minden hozzászolást :)
Köszönöm szépen
43x54x11
Sziasztok !
Suzuki gsxr srad első telo szimering méretet tudna nekem valaki irni? Előre is köszönöm
Sziasztok!
Tudtok segíteni nekem abban,hogy K1-es 750-esbe milyen villaolajat tegyek? 10W ? 5W? vagy?
Fesszabályzó. Bár lehet a k7 nél már nincs ez se, a k6nak ez volt a nyűgje, amúgy nincs más. A fék visszahívást esetleg meg lehet csináltatni.
Sziasztok!

Egy K7 750 vásárlása előtt állok. Akinek van/volt már vele tapasztalata, pár információt tudna róla adni? Típushibák ilyesmik érdekelnének elsősorban.

Előre is köszi! ;)
Egészségedre!
No erre most ittam egy pohár vöröset az egészségetekre! És örülök mikor ilyen sikert látok!
Koszi. Kivettem. Mukodik is!
:)
Valószínű az egy "környezetvédelmi tiltás kiiktató" elektronika, azaz mindig 4es fokozatot jelez az ecu-nak. Vedd ki és jól fog mutatni a kijelző, de lehet kicsit gyengébb lesz a moci alsó fokozatokban. Próbáld ki.
Sziasztok!
Hozzáértők segítségét szeretném kérni.
Suzuki gsxr 750 k6 os motornak nem működik a váltó visszajelző lámpája.
Üres az van de ha bármi más fokozatba kerül akkor 4 est mutat.
Mitől lehet ez?
Egy prop tech-es dobozt találtam benne, lehet ettől?
Köszönöm szépen a segítséget!
A gép egy k6-k7 600/750 ;)
Sziasztok!
Meglett az új paripám. Hiányzik egy jobbos bogárháló róla sajnos.
Nincs valakinek egy véletlenül?
Vagy valami tipp esetleg, hogy honnan tudnék szerezni egyet.
Már egy ideje keresem, de eddig sikertelenül.
Előre is köszi!
jo allapotu 01-03as 600-750-hez farok es jobb oldali idom elado darabja 20ezer e mail:mv-agusta@gmail.hu
Szeva! Engem erdekelne az injektoros 750-srad muszerfal! Mennyi km van benne? nlac10@freemail.hu-ra irj mar es megbeszeljuk a reszleteket. Koszi! Laci
Sziasztok!

Lenne egy eladó faridomom K1-3 szériára. Itt a link róla:
http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Gsxr_Gsx_R_600_750_100_faridom_62122714.htm?first=1
igen kint van jófogáson is azthiszem, ha csak nem vették le azóta :)
Köszönöm... akkor a tank alatt kell keresnem. ;-)
Ilyet láttam a jófogáson...
igen lehet hogy 600-ason volt mert ugye a 750-esek 300-ig vannak skálázva a 600-asok meg csak 280-ig ha jol tudom de javitsatok ki :D mindenesetre én felraktam a 750-esemre és ugyanugy müködött :) mint a gyária miután rájöttem hogy jeladó bajom volt és nem műszerfal
Lehet, a 750-en azt hiszem karbon mintás. de már nem emlékezem rá, azt sem tudom, hogy egyáltalán amúgy van-e különbség. Azt tudom, hogy az injektorosé is mér és működik csak állandóan nyomja a hibajelet. :)