Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbis, vagy injektoros?
Van benne 1500 km
Levegőszűrő milyen állapotban van?
Sziasztok! Valakinek volt olyan tapasztalata 750 Srad-al ,hogy 11ezer körül elfogy? Odáig nagyon szépen megy de valamiért nem akar tovább forogni.Valami ötlet esetleg ??
Sziasztok,
eladó, ha érdekel valakit.
Megmaradt az előző gépemről (750 k5).
https://auto.jofogas.hu/baranya/Gsx_R_600__750_K5_ulespup_66922832.htm
Sziasztok. kerdesem az volna hogy valaki jart mar ugy hogy a gsxr 750 k6-7 forralta a vizet termosztat csere utan is? lehetseges hengerfejes lessz? valaki csinalt mar ilyet? elore is koszi
Rossz helyen hirdetsz! Ez Suzuki GSX-R 750 topik. -,-
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Sziasztok! Gsxr 750 k8 k9 gyári dobot keresek. Esetleg valakinek?
Írtam róla...
sziasztok. Errol a Daijiro Power Technology dologrol tud valaki valamit? Minden infot szivesen varok :) koszi
sziasztok. errol a Dajirio power technology dologrol tud valaki valamit? minden infot szivesen varok :) koszi
1.- GOPRO HERO2 MOTORSPORT EDITION! 35 000 Ft
2.- GOPRO HERO 3 BLACK EDITION RENGETEG EXRAVAL 75 000 Ft
3. .GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRA 125 000 Ft
4.- GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRAKKAL 125 000 Ft
Tel: 06 70 77 37 822
illetve bal oldali indexea tukor kene. ninca valakinek elfekvobe? vagy legalabb a szara :)
de csak egyesbe? es mit lehet vele csinalni? hogy lehet kijavitani?
K6-> hátsó felnit keresek megvételre. Köszi!
Hi,
Mert rossz a GP szenzor.
sziasztok. Kerdesem a kovetkezo volna. adott gsxr 750 k6. berakom egyesbe a fokozat kijelzon megjelenik az egyes de egy ket masodperc mulva elkezd 1-2-1-2-1-2 kozott ugralni. ez miert lehet? koszi
Üdv , elcserélnék szép állapotú piros -fekete gyári festésű fejidomot kék -fehérre . A piros 87-es évj. , nekem 88 -as kellene . Tudom ,hogy szinte lehetetlen , de azért én is találtam szép fejidomot és nincs szívem átfesteni a gyárit .
Sziasztok!
Gixxer K2re keresnék első tárcsákat!
Emberi áron!
Elado 99 es 750 es gsxr hatso vaz komplett a benne levo muanyaggal , ram air csovek es egy horpadasmentes leovince dob! Mrekss88@gmail.com posta megoldhato
Javaslom, h nézz szét eBay-en illetve, itthon is többen foglalkoznak kipufogó gyártással kedvező áron, mesterfokon.
2011-2016 os GSX-R 750re tud kinalni valaki kipufogot?

Vegdobot(slip-on)... katalizatort kivalto elemet (decat, midpipe)... vagy full rendszert... hasznalt is, es uj is erdekel...
Sziasztok! :-)

Suzuki GSX-R 750 L11-L14 (2011-2016) re volt valamilyen gyari visszahivas??

Fofekmunkahenger, fesz.szabalyzo, generator... ilyesmi? Esteleg valami gyenge pont, amire erdemes odafigyelni??

Udv, R