Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladóak a képen látható alkatrészek:
-STVA motor, hátsó takaró nélkül, elektronika működik rajta - 18.000Ft
-Hátsó zár, kulcs nélkül - 1500Ft
-Air box - 13500Ft
-vákumcsövek és T csatlakozók újak - 10000Ft
-Hátsó fékkar - 7500Ft
-féktárcsák, nem tudom milyen állapotban vannak. A szegecsek jók. Az áruk párban,jótállás nélkül 9000Ft (ennyiért betétet se veszel)

polokrisztian@yahoo.com
sziasztok ...
Valaki akinek karbis 750-es srad-ja van megnézné nekem , hogy a gyujtás ráadásakor a solenoid szelep kattan-e?
Nagyon szépen megköszönném ...
Sziasztok!
Hátra szeretnék 2 vel nagyobb fogaskereket rakni, így 17/47 lesz az áttételem.
Elég a gyári 116 szemes lánc vagy kell hosszabb?
Másik mitől lehet hogy össze vissza nyúlt a láncom?
Új volt szinte amikor vettem a motort, most 6000 km után teljesen szar valahol olyan feszses átfordítani is nehéz valahol meg teljesen laza.
Lehet az előző tulaj eladás elött valami leggagyibbat rakott rá.....
Üdv!
A pályamotorokon le kell cserélni sima desztillált vízre a hűtőfolyadékot mert hűtő sérülés esetén az nem csúszik annyira. Az meg 100 fokon elforr. Még sem nyomja ki a vizet 108 foknál sem..
Nyomás alatt van a rendszer így normál esetben 120-122 fokig elmehet a hőfok.
Más lesz ott a gond.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Tudna valaki linket küldeni, hogy honnét tudok magyar kézikönyvet letölteni ? GSX-R 750 k8-L0-hoz kellene!Köszi előre is!
Szerintem nem megfelelő hűtőfolyadékot használtok! Ezekbe az újabb gépekbe már nem lehet akármit beleönteni! A gyárit kell beletenni és jó lesz! Igaz, hogy nem olcsó, de annak nem 100Cfok a forráspontja. ...csak azért írtam, mert tapasztalat.
Szia ,mi lett a megoldàs?ugyanezek a tünetek nàlam is ...750 srad hűtöt màr cseréltem ,köv a vízpumpa lessz,aztàn ha az se akkor hengerfej ...
Másodlagos pillangószelep sor diagot, javítást ki vállal, kit érdemes keresni? K1 750.
Szia; ennek olyan a lánpája mint a 97-es sradnak?
Sziasztok!!!
Eladóvá vált egy megmaradt Morse 82RH2015-120 vezérműláncom, motor eladása végett!!!
Suzuki GSR 600 (összes évjárat)
Suzuki GSX-R 600 K1-L5-ig
Suzuki GSX-R 750 K6-L5-ig
Ára 10 000Ft + postaköltség
Érdeklődni a beciby@citromail.hu címen lehet!!!
Üdv.: Béci
Sziasztok. Gsx-r 750 -es motoromhoz keresnék első lámpát. a motor 1994-es gyártású. Elég lenne az a búra is , de ha kompletten van az is jó.
SZIASZTOK ELADO EGY 1986 OS GSX R 750 NEM MAI PÉLDÁNY 390000 FT ÉRD 30 568 7909
Üdv! tagok! Ram air csöveket keresnék K1 es Gsxr hez(1000) de talán jó a 750 esé is. köszi
gsxr 750 srad első felni eladó. arany színű
Ezen nem sokat látok. Holnap megnézem.
750 k1 durván regál a gázadásra, bármilyen fordulatról adva rá a tüzet, akárcsak egy mm-nyit is, ránt. Hibát nem jelez (FI).
Vkinek volt már hasonló ügy?
Más: rövidített végáttétel kapcsán mit javalltok? Egyenes kormányos, idom nélküli a motor.
Ő lenne az előre is köszönöm a segítséget
Fotózd ke. Mivel néhány millió gyujtaskapcsolot cseréltem külömböző motorokon így nem vagyok bíztok abban hogy biztonsági torx vagy letörős csavar vagy egyszerűen imbusz. Ha látom akkor tudom mondani mit csinálj. Sokszor le kell fúrnom a csavar fejét.
Azt tudom köszönöm de hogy milyen csavar lehet az mert Nemtudok rájönni elorre köszönöm
2 csavar a felső kiflin alulról
Sziasztok .szeretném megkérdezni ha valaki véletlen tudja hogy kell kivenni a gsxr 750 gyújtáskapcsolóját köszönettel várom válaszotokat vagy emailben: hontaj@gmail.com-ra
eladó suzuki gsxr 600 -750 k4 - k5 és stb ?.... tipusokhoz eredeti fényezésű 5,5 colos hátsó felni , tökéletes állapotú lánckerékkel, féktárcsával, és menesztőgumival koszos állapotban . a felni 2004 /6 havi. csak személyes átvétellel !!! ár 25000 ft. érdeklődni csak telefonon !! (0 6 30 hat- kilenc 8- három-3-0-9 ) pestmegye észak.
Hegesztesd meg, ha még aktuális a baj.... :-)
rég írtad, ha megvan már a hiba akkor tárgytalan.

Nem biztos hgy a telóval van gond, lehet a kormány csapágy kotyog már kicsit. Az is ilyen tüneteket produkál.Mivel viszi a váz és a villa a hangot nehéz megmondani hgoy honnan jön.
Megoldodott?