Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiváncsi lennék mennyi minden volt már a blokkban cserélve. Ha a főbb elemek gyáriák az nagyon durva és a motor is szerncsés hogy korrekt gazdái voltak.
És még mennyit elfog! ;-)
Az nem semmi, hogy az öreg srad mennyit elment
Hátha valaki ilyet keres:
https://www.kepesmotor.hu/suzu...
De persze minden attól függ mennyire figyeltek oda rá!
Szia! Nekem egy 97-es karbis srad van,közel 100000km van óra szerint benne,3 éve van nálam,mikor megvettem akkor cseréltettem vezérmű láncot,azon kívül mást nem kellett csinálni vele a kötelező dolgokon!
Hali! Esetleg van köztetek akinek 15-20 évnél öregebb motorja van? Mi a tapasztalat, mennyire viselte meg az idő? Mennyire megbízhatóak az korosabb modellek?
Sziasztok!
Valakinek van köztetek k8-asa?
A tompított,tehát a projector ízzójára lennék kíváncsi,hogy milyen van benne gyárilag!
Az ízzó üvegtestje végén van e takarás,vagy átlátszó e?

Köszönöm a választ!
Utolsó próba. Elállítódott a lámpa fölfele irányba, hogy tudom visszaállítani hogy ne szarul állítsam be? Gondolom nem a csavarok állítódtak el. 750 k6
Miért marad le a szöveg vége?
Sziasztok!
Tegnap belementem egy kurva nagy kátyúba és a lámpám elállítódott. Kb úgy világít mint a reflektor. (A reflektor meg a Jóisten szemébe kb)
Sziasztok!
Tegnap belementem egy kurva nagy kátyúba és a lámpám elállítódott. Kb úgy világít mint a reflektor. (A reflektor meg a Jóisten szemébe kb)
Hello!
750-es sradomnak (injektoros), van egy kis szelep-kerepelő hang. Melegen is hallani, 3-5ezer között főleg, de alapjáraton is kicsit. Szelep hézagok tökéletesek, vez lánc elég feszesnek tűnik. Ettől függetlenül lehet baj a feszítővel vagy a lánccal?

Köszi!
Ja és le sem tilt.
Csütörtökön kiderül. Diag.
Ha nem ír semmit, akkor megnézzük az üa. rendszert és a gyújtást.
Amúgy ahogy utánajártam simán lehet AHP/FHP jeladó, de még ECU gond is. (külföldi fórumok, ki-mivel találkozott).
Valakinek K6-K7re szar állapotban lévő hátsó ülés lenne-e eladó? Újra akarom szabatni, valami extra kényelmesre az asszonynak, de a gyárit nem akarom szétszedni.
Szia!
Egy fojtószelep szinkron ellenőrzés lehet segítene.
Én azzal kezdenék
Sziasztok!
Ismerősöm K5-je újabban gázelvételnél durrog, kis fordulaton is. Alapjárat hullámzik.
Van valami tippetek? Üzemanyagrendszer gond lehet, vagy esetleg gyertyahiba csinálhat ilyet?
Köszi!
Szia!
Melyik évjárat?
k1 k2 k3 k4?
Azt keresem :) vargacsabi88 kukac gmail pont com
Árat meg helységnevet írj légyszi.
nem.
de a k5-6 1000-rel sem egyezik.
de van egy k7 750-esem, ha azt keresel.
Sziasztok! K7 750 és 1000 hátsó gyári sárvédő, ami a rendszám tartó is egyben, megegyezik?
Sziasztok! Van egy zsír új Bódis rozsdamentes rendszerem eladó,ha valakit érdekel kérem jelezze.
Üdv.
Van tömítés 2 is.
Sziasztok! K5-re keresek gyári végdobot. Van valakinek eladó?